آخرين اخبار
منبع : عصر ایران - 425 مورد

آیا عهدشکنی سال 84 تکرار می شود؟!

برخی خبرها حاکی از آن است که برخی کاندیداهای ائتلافی، در جلسات درون ستادی خود، از همین الان ساز بدعهدی کوک کرده اند و گفته اند که اگر ما گزینه نهایی نباشیم، کنار نخواهیم کشید! یکی از این کاندیداها نیز گفته اگر فلانی و فلانی بالا بیایند، من نخواهم پذیرفت و نظایر این.انتخابات در وقت مقرر انجام خواهد گرفت

رهبر انقلاب ویژگی های رئیس جمهور مطلوب را بیان کردند:
» "دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاستهای اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی" از جمله خصوصیات رییس جمهور مطلوب است.
» در برنامه‌ریزی ها به معیشت طبقه ضعیف توجه شود.


«مزایده رأی»: حراج سرمایه های ملی در انتخابات ریاست جمهوری

واقعیت این است که بسیاری از رأی دهندگان ،اساساً کاری با برنامه ها و سوابق افراد ندارند و خیلی ها هم برنامه های اعلامی را باور نمی کنند و همین که بدانند در صورت پیروزی فلان کاندیدا ، سر ماه پول بیشتری به حساب شان واریز می شود ، در رأی دادن خانوادگی به او تردید نمی کنند...این ، خیلی ناگوار است که مردم منتظر بنشینند تا ببینند چه کسی قمیت بالاتری می گوید تا رأی شان را به او بفروشند.

حالت فوق العاده در ستادهای انتخاباتی کاندیداها

تغییر در چینش ائتلاف ها ، وحدت تاکتیکی ، معرفی افرادی برای شکستن آرای هاشمی ، انجام عملیات تخریبی و ... از مهم ترین مباحثی است که در میان استراتژیست های ستادهای انتخاباتی رقبا مطرح است.


آنان که عمر ملکشان از «چنارهای خیابان ولی عصر» کمتر است حق تحریف ندارند

منوچهر متکی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری:
البته این مهم، یعنی بهره مندی اقتصادی از امکانات خدادادی، تنها منحصر به خلیج فارس نمی شود و تمام نعمت هایی که خداوند به ودیعه در اختیار ما قرار داده است را نیز شامل می شود، به عنوان مثال، همان گونه که بر حفظ «اسم» خلیج فارس تأکید می کنیم، باید بر حفظ «اصل» دریاچه ارومیه که در معرض خطر است همت کنیم یا دریای خزر در شمال ایران و رود کارون در خوزستان را در زمره منابع درآمدی ملت ایران محسوب کنیم...این هشت نفر؛ پیمان شکن یا پایبند؟!

ائتلاف اکثریت، شامل منوچهر متکی، محمدرضا باهنر، مصطفی پور محمدی، یحیی آل اسحاق و سیدمحمدحسن ابوترابی فرد است که به 3+2 نیز شناخته می شود.
ائتلاف دیگر ، 2+1 است که علی اکبر ولایتی، محمدباقر قالیباف و غلامعلی حدادعادل را شامل می شود.