آخرين اخبار
منبع : مهر - 69 مورد


100سوالی که تاکنون کاندیداها پاسخ داده‌اند

انتیران: تقریبا از اواخر سال 91 برخی از شخصیت‌های سیاسی فعالیت‌های انتخاباتی خود را با حضور در جمع‌های سیاسی و یا دانشگاه‌ها آغاز کرده و تاکنون این فعالیت‌ها را پیگیری کرده و با توجه به فضای سیاسی نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری به سوالات متعددی در این زمینه پاسخ داده‌اند.


تماس تلفنی راز آلود هاشمی در ساعت 17:15

در دو روز اخیر اخبار متفاوتی از آنچه که روز شنبه 21 اردیبهشت ماه بر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گذشته است، منتشر شده است. مهمترین روایت آن روز متعلق به غلامعلی رجایی  است. امروز نیز فاطمه هاشمی  دختر بزرگ آیت الله هاشمی در گفت و گویی با روزنامه شرق جزییاتی از آن روز مهم را عنوان کرده است.

کاندیداها بیش از 5 نفر باشند مناظره دونفره برگزار نخواهد شد

طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته در ستاد انتخابات رسانه ملي ، نامزدهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري امكان استفاده از شبكه هاي تلويزيوني و راديويي را براي ارائه برنامه ها و تبليغ خود خواهند داشت .

احمدی‌مقدم: مدعی گرفتن حکم از امام‌زمان هستند

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اعضای فرقه انحرافی جدید مدعی هستند که حکمشان را از امام زمان می گیرند گفت: آنها 8 سال در کشور حرف زدند اما معلوم نیست ولی آنها چه کسی است.

دیدگاه کاندیداهای ریاست جمهوری درباره استفاده از زنان در کابینه

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یکی از موضوعات جالب توجه در سخنان کاندیداها نحوه نگرش آنها به استفاده زنان در کابینه احتمالی است.

رد صلاحیت 203 کاندیدای شورای شهر توسط هیات اجرایی/ ابتکار، داوری، هاشمی و دبیر در میان اسامی

در میان این 203 کاندیدای رد صلاحیت شده، اسامی چهره هایی چون معصومه ابتکار، احمد حکیمی پور، عبدالرضا داوری، مجید نصیرپور، احمد دنیامالی، علیرضا دبیر، درودیان، الهه راستگو، فاطه راکعی، علی ربیعی، مسعود سلطانی فر، محمد شاهی عرب لو، علی صالح آبادی، فریدون عموزاده خلیلی، حبیب الله کاسه ساز، محمد غریبانی، محمد حسن مختاباد، محمد هاشم مهیمنی و محسن هاشمی دیده می شود.

احمدی‌نژاد در کابینه نامزدهای دیگر چه‌کاره است؟

در بین نامزدهای غیرجدی انتخابات ریاست جمهوری، بودند نامزدهایی با سوابق جدی در نظام جمهوری اسلامی که درباره کابینه آینده خودشان صحبت کردند. مظفر رئیس سازمان امداد و نجات از جمله آن ها بود که وقتی در مورد استفاده از هاشمی در کابینه اش مورد سوال واقع شد گفت که  بنده از نیروهای جوان در کابینه استفاده می‌کنم لذا هاشمی را در کابینه نمی‌گذارم.

آیا هاشمی‌رفسنجانی حماسه‌ای دیگر خلق می‌کند؟

سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع برخی اهالی رسانه نشانه هایی از حضور او در انتخابات ریاست جمهوری آینده دارد. حضور او در انتخابات آینده می تواند بسیاری از معادلات کنونی انتخابات را به هم بریزید و احتمالا حماسه ای مثل دوم خرداد و یا سوم تیر را خلق کند. حماسه هایی که اگرچه در هیچکدام هاشمی پیروزش انتخابات نبود اما برای رقبای گمنام آن زمان یعنی سید محمد خاتمی و محمود احمدی نژاد مسیری شد برای رسیدن به کرسی رئیس جمهوری.

از کاندیداتوری هاشمی خوشحالم/ 10 روز برای کناره‌گیری‌ کاندیداها به نفع چهره‌های شاخص صبر کنید

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: پس از بررسی و اعلام صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان می توان گفت که چه کسانی می مانند، چه کسانی می روند و چه کسانی به نفع دیگری کنار خواهند رفت.

نامه 80 نفر از نمایندگان به ابوترابی برای انصراف از انتخابات و ادامه فعالیت در مجلس

در این نامه نمایندگان از آقای ابوترابی خواستند با توجه به نیاز مجلس به حضور وی از رقابت انتخاباتی در این دوره انصراف دهد.

سند حمایت احمدی‌نژاد و مشایی از مفسد بزرگ اقتصادی/ جلایی‌پور:كاندیدای اصلاح‌طلبان ستون نظام است

یکی از ادعاهای همیشگی محمود احمدی‌نژاد ، سنگ‌اندازی عده‌ای نامعلوم و مجهول‌الهویه بر سر راه تلاش دولت برای بازگرداندن معوقات چند هزار میلیارد تومانی از دست بدهکاران دانه‌درشت بانکی بوده است. این ادعا اخیراً با حرارت بیشتری از سوی احمدی‌نژاد تکرار می‌شود.


ستاد ندارم /علاقه ای به تبلیغات خیابانی ندارم

وی درباره اینکه شعار انتخاباتی شما «دولت ضد تورم» است، برای تحقق این شعار چه برنامه هایی دارید عنوان کرد: در موقع مقتضی در این باره صحبت می کنم و برنامه هایم را اعلام خواهم کرد.ثبت نام ۱۲۹۲۴ نفر برای رقابت انتخاباتی/پیش بینی ۲۰۷ حوزه اخذ رای


ثبت نام ۱۲۹۲۴ نفر برای رقابت انتخاباتی/پیش بینی ۲۰۷ حوزه اخذ رای