آخرين اخبار
كد خبر : ۱۷۵۸۴
زمان ارسال :‌ ۴:۰۰ ۱۳۹۰/۷/۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

چهار سال پس از تشکیل ائتلاف کاندیداهای مستقل، نمایندگان مجلس هم به فکر مستقل ها افتاده اند!

انتیران: روز گذشته دبيركل فراكسيون اقتدار ملي با اشاره به نشست شوراي مركزي اين فراكسيون در جلسه صبح ديروز گفت: فراكسيون بر اين اعتقاد است كه در انتخابات پيش‌روي مجلس نهم حضور نيروهاي ميانه و مستقل در كنار احزاب و گروه‌هاي ديگر ضرورت دارد. مهدي سنايي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: يكي از موضوعات مطروحه در اين نشست، تشكيل كميته كانديداهاي مستقل در مجلس و ارائه فهرست كانديداهاي مستقل است كه مي‌تواند مورد حمايت برخي از بزرگان نظام و كشور قرار گيرد.

این گفته های نماینده مردم نهاوند در حالی است که "ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور" در سال 1386 برای اولین بار به ابتکار «حسین رمضانی خردمردی» در انتخابات مجلس هشتم اعلام موجودیت کرد و با جذب 72 عضو از 16 استان کشور از 5 سفند 1386 تا پایان مرحله دوم انتخابات در اردیبهشت 1387 فعال بود و «دبیرکل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور»، از راهیابی 9 کاندیدای عضو این ائتلاف به مجلس شورای اسلامی خبر داد. گفتنی است، «ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور» "در انتخابات مجلس نهم نیز" از چندی پیش فعال شده که اخبار آن در سایت انتخابات ایران (به عنوان حامی رسانه ای این ائتلاف) درج گردیده و در آینده نیز اخبار جدید آن منتشر خواهد شد.


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ انتشار: 6/7/1390 »»» اطلاع رساني از ما! »» تأمل از شما! ...» لطفاً به منبع هر خبر توجه كنيد!منبع : انتیران

كلمات كليدي :
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.