آخرين اخبار
كد خبر : ۲۰۹۵۵
زمان ارسال :‌ ۱۱:۰۴ ۱۳۹۰/۱۲/۸
چاپ خبر
دسته بندي : معرفی كانديداها
تعداد نظرات : 0

اسامی اعضای قطعی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور اعلام شد

حوزه های انتخابیه بر اساس نام استان

1) استان آذربایجان شرقی 1- تبريز، اسکو و آذرشهر: دکتر مسعود پزشکیان، مختار الهامی اصل، دکتر میرزاده موسوی شبستری، دکتر علیرضا منادی 2- بناب: شاپور محمد صادق زاده بنابی 3- سراب: جواد پیرانی رازلیقی 4- مرند و جلفا: رضا قاسم زاده 5- ميانه: دکتر محمود ترکمانی 6- ورزقان و خادوانا: ولی اله قهرمانی اصل

2) استان آذربایجان غربی 7- پيرانشهر و سردشت: سید طه حسن‌نژاد

3) استان اصفهان 8- اصفهان: 1- محمد آذربایجانی 2- محمد علی قضاوی خوراسگانی 3- محمد جعفری فشارکی 9- خميني شهر: مصطفی نصیری خوزانی 10- فلاورجان: مجید عبداللهی 11- گلپايگان و خوانسار: اکبر تسبیحی 12- لنجان: مجید منصوری بیدکانی

4) استان البرز 13- کرج: خاطره سلیمی، حسین نیلی 14- ساوجبلاغ و طالقان: مرتضی منصور دهقان

5) استان ایلام 15- ايلام، شيروان، چردوال، ايوان و مهران: 1- روح الله محمدزاده 2- عظيم کريمي 16- دهلران، دره شهر و آبدانان: علی عزتی

6) استان بوشهر 17- بوشهر، گناوه و ديلم: سید حسین بصری

7) استان تهران 18- تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر: 1- علی مطهری؛ 2- احمد توکلی؛ 3- حسین رمضانی خردمردی؛ 4- حمیدرضا کاتوزیان؛ 5- علی عباسپور تهرانی فرد؛ 6- مهرداد بذرپاش؛ 7- حسین مظفر، ۸- سید ابوالفضل ابوالفضلی، ۹- سیدنصرت الله اکوانیان، ۱۰ - آزاد امیدوار، ۱۱ - مهدی باسمچی، ۱۲- علی بدیع زاده، ۱۳- علی بختیار گلپایگانی، ۱۴- قاسم بهرامی زاده نظر آبادی، ۱۵- افسر تدین خواه، ۱۶- ناهید تهرانی متین، ۱۷- عزیزالله جعفری، ۱۸- حجت الاسلام دکتر مرتضی چیت سازان، ۱۹- علی حسینی، ۲۰- نیلوفر حسینی ترکانی، ۲۱- محمدرضا دولتی، ۲۲ - محسن رهنما، 23- رحمان سعادت، ۲4- حسین سفری شرفشاده، ۲5- میرسعید صفوی، ۲۶- سعید فراهت، ۲۷- مرتضی مجیدی راد، ۲۸- سعید مشایی، ۲۹- لیلا کیوانفر۳۰- عمران مقسومی. 19- شهریار: دکتر مرتضی معدنی پور کرمانشاهی

8) استان چهارمحال و بختياري 20- اردل، فارس، کيار و کوهرنگ: علی فروزنده جونقانی

9) استان خراسان رضوی 21-مشهد و کلات: 1- حجت الاسلام سیدمحمد مرتضوی 2- سیدمحسن حیدری 3- دکتر محمدصادق شریعتی 4- مجید خدایی 5- نوشین امام وردی زاده 22- گناباد: مجید دانا 23- نيشابور: مرتضی قربان بیگی

10) استان خراسان شمالي 24- اسفراين: هادی اعلمی فریمان 25- بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: محمد مهدی شهریاری

11) استان خوزستان 26- اندیمشک: فریدون حسنوند (تکمیلی) 27- اهواز: 1- پرویز میرزایی 2- دکتر جمشید سلحشور 28- بندر ماهشهر، اميديه و هنديجان: علی دژمان 29- بهبهان: صدرالله چمن 30- خرمشهر: رضا تمیمی 31- رامهرمز: علیرضا موسوی 32- مسجد سليمان، لالي و هفتگل: اسماعیل جلیلی

12) استان زنجان 33- زنجان و طارم عليا: 1- غلام حسین جعفری 2- اصغر گل پیکری فرد (تکمیلی)

13) استان سمنان 34- گرمسار: غلامرضا کاتب

14) استان سيستان و بلوچستان 35- سروان: الیاس رضائیان زاده

15) استان فارس 36- شيراز: دکتر سید محمودرضا حجتی 37- اقليد: محسن شریفی

16) استان قزوین 38- تاکستان: جمشید محمدی

17) استان قم 39- قم: مهندس محسن عابدینی پور

18) استان کردستان 40- سنندج، ديواندره و کامياران: يحيي اميني 41- بيجار: رسول عبدالله‌ نيا 42- سقز و بانه: رزگار محمدي

19) استان کرمان 43- کرمان و راور: سميه پرورش 44- بافت: بهجت الله بهرام نژاد 45- سيرجان و بردسير: دکتر حسن نصرالله پور

20) استان کرمانشاه 46- اسلام آباد غرب: دکتر حشمت الله فلاحت پیشه 47- کرمانشاه: 1- رضا فعله گری 2- نریمان برازی جمور (تکمیلی) 48- کنگاور، صحنه، هرسين و بيستون: حاج رمضان دهنوی

21) استان گيلان 49- آستارا: علیرضا نعمتی 50- آستانه اشرفيه: محمد علی شعبانی 51- بندر انزلي: حسن خسته بند 52- تالش، رضوانشهر و ماسال: بهمن محمدیار 53- رشت: محمد علی جلوه، نظر علی علیزاده و جبار کوچکی نژاد 54- رودبار: عطا الله حکیمی 55- رودسر و املش: محمد مهدی رهبری املشی 56- صومعه سرا: حمیدرضا خصوصی 57- فومن و شفت: ناصر عاشوری 58- لاهيجان و سیاهکل: ابوذر ندیمی 59- لنگرود: مهرداد لاهوتی

22) استان لرستان 60- خرم آباد: عبدالعظیم بازگیر 61- ملاوي و پلدختر: فرشاد کاوه 62- اليگودرز: علی رحم رحیم پور

23) استان مازندران 63- ساري: دکتر ابوالقاسم روحی و مهندس علی اکبر خورشیدی 64- آمل و لاريجان: عزت الله یوسفیان ملا 65- بابل: مهندس حسین نیازآذری 66- بابلسر و فريدونکنار: رجبعلی علیزاده دوغی کلا 67- بهشهر و نکا: مهندس علی دستباز 68- قائمشهر، سوادکوه و جويبار: مهندس سیدهادی حسینی و مهندس کمال علیپور 69- نور و محمود آباد: احمد ناطق نوری 70- نوشهر و چالوس: انوشیروان محسنی بندپی 71- تنکابن و رامسر: ابوالفتح نیکنام

24) استان مرکزي 72- شازند: عبدالحسین کرکئی 73- محلات و دليجان: حسن حسینی

25) استان همدان 74- نهاوند: مهدی سنایی 75- رزن: مرتضی محمدی راد


»» تاریخ انتشار: 8/12/1390 فرم درخواست عضویت در ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور

منبع : انتیران

كلمات كليدي : ائتلاف کاندیداهای مستقل
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.