آخرين اخبار
كد خبر : ۲۵۸۵۲
زمان ارسال :‌ ۸:۴۶ ۱۳۹۱/۱۱/۲۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

در جمع اعضای جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عنوان شد

زاکانی: در انتخابات به دنبال کسی هستیم که با ولایت زاویه‌ نداشته باشد

نماینده مردم تهران در مجلس و دبیرکل جمعیت رهپویان گفت: در انتخابات آینده در کشور به دنبال کسی هستیم که دارای سابقه‌ فعال در صحنه‌های انقلاب اسلامی باشد و با ولایت فقیه هیچ‌گونه زاویه‌ای نداشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا زاکانی شامگاه پنجشنبه در نشستی توجیهی با اعضای جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی مازندران در ساری اظهار داشت: شرایط حال حاضر کشور مورد قبول جمعیت رهپویان نیست.

وی تصریح کرد: در حال حاضر دشمن تهدید می‌کند و دیگران از تهدیدات دشمن فرصت‌طلبی می‌کنند تا جهت‌گیری‌های کشور را تغییر دهند.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از ایجاد این جمعیت معرفی فردی برای ریاست جمهوری است که زاویه‌ای با گفتمان انقلاب اسلامی ایران نداشته باشد و اصلاح‌گری اسلامی را در ذیل قانون اساسی قبول داشته باشد.

عضو خانه ملت خاطر نشان کرد: امروز در کشور ما سرمایه‌های زیادی در جامعه وجود دارد که باید از این سرمایه‌ها برای اقتدار ایران اسلامی استفاده شود.

وی تاکید کرد: جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی ایران ارتباط بسیار مناسبی را با رهبری دارند و این جمعیت خودش را در برابر گفتمان رهبری بر حق نمی‌داند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: ما برای خودمان در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی کشور و در جریان اصولگرایی حسابی باز نکردیم ولی خودمان را فدای این جریان می‌کنیم.

این نماینده مجلس در ادامه بیان داشت: جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در انتخابات به دنبال اثبات این جریان است و از کشته کسی برای خودش پشته درست نمی‌کند.

وی اضافه کرد: برای پویایی جمعیت رهپویان به دنبال تخریب هیچ حزب و جناحی نیستیم و فقط همه تلاش ما این است که جمعیت رهپویان خواسته‌ها و منویات درستش را به اثبات برساند.

زاکانی در ادامه با اشاره به سابقه فعالیت جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در کشور بیان داشت: با فعالیت این جمعیت معادلات بیشتر احزاب به هم خورد و در حال حاضر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در کشور دارای 280 شعبه شهرستانی است.

وی درباره موضع انتخاباتی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: در انتخابات آینده در کشور به دنبال کسی هستیم که دارای سابقه‌ فعال در صحنه‌های انقلاب اسلامی باشد و با ولایت فقیه هیچ‌گونه زاویه‌ای نداشته باشد.

نماینده مردم تهران در پایان تاکید کرد: در انتخابات آینده کشور جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی به دنبال کسی هست که فرمایشات رهبری را اجرایی کند، تخصص و تجربه داشته باشد و نیز فردی قوی به لحاظ اجرایی باشد.

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی ، علیرضا زاکانی ، نماینده مردم تهران
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.