آخرين اخبار
كد خبر : ۲۶۱۷۷
زمان ارسال :‌ ۸:۰۰ ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

سبحانی: تنوع نامزدهای ریاست جمهوری زمینه حضور حداکثری را فراهم می‌کند


بحانی؛ نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسئولین اجرای انتخابات باید زمینه حضور حداکثری مردم را از حیث تنوع کاندیدا از لحاظ فکری و سیاسی ذیل قانون اساسی و وفاداری به آن فراهم کنند.

به گزارش انتیران حسن سبحانی؛ نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در گفت وگو با فارس اظهار داشت: انتخابات، به‌خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری یک اقدام سیاسی - ملی در طراز انتخابات نفر دوم جمهوری اسلامی است و خود این طراز یک الزاماتی را برای افراد به وجود می‌آورد.

وی افزود: این الزامات هم برای کسانی است که می‌خواهند داوطلب این کار شوند و هم برای مردم از نظر نگاه به سطح و اهمیت مسئله است. بدیهی است که رعایت موازین دینی و ادب سیاسی متناسب با شئونات ملت بزرگ ایران انتظار می‌رود.

سبحانی ادامه داد: سطح کار آنقدر بالا است که هر نوع بداخلاقی و بی‌اخلاقی را به طور طبیعی نهی می‌کند و اگر این بداخلاقی‌ها رخ دهد نشان از این دارد که هرکس مرتکب شده، سطح و اهمیت این کار را درک نکرده است.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: انتخابات و مردم یک نسبتی با هم دارند و آن این است که مردم هم حق تعیین سرنوشت خود را دارند و هم منطقا باید از این حقشان استفاده کنند و در انتخابات مشارکت داشته باشند تا سرنوشتشان را آنطور که می‌خواهند رقم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین از یک طرف مسئولین اجرای انتخابات باید زمینه حضور حداکثری مردم را از حیث حضور متنوع کاندیدا از لحاظ فکری و سیاسی ذیل قانون اساسی و وفاداری به آن فراهم کنند و از طرف دیگر هم مردم باید احساس کنند با سلایق فکری و سیاسی آنها کاندیدای موجه حضور دارد و در انتخابات شرکت کنند.منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدای احتمالی ، حسن سبحانی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.