آخرين اخبار
كد خبر : ۲۶۴۵۶
زمان ارسال :‌ ۰:۲۸ ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

روايت اسحاق جهانگيري از ديدار با رهبري؛

توصيه رهبر انقلاب به اصلاح طلبان

 توصيه رهبر انقلاب به اصلاح طلبان انتیران: چند هفته پيش بود که خبر ديدار سه چهره اصلاح طلب با مقام معظم رهبري رسانه اي شد. بنا بر گزارش‌هاي منتشر شده در اين باره، مجيد انصاري، عبدالواحد موسوي لاري و اسحاق جهانگيري سه نفري بودند كه شايد به نمايندگي از جريان اصلاحات به ديدار رهبر انقلاب رفتند. اگرچه اين سه نفر در آن روزها در مصاحبه‌هاي خود با رسانه‌ها تنها به تاييد اين ديدار پرداختند، اما شامگاه جمعه اسحاق جهانگيري با حضور در برنامه «شناسنامه» تلويزيون به روايت جزئياتي از اين ديدار پرداخت.

به گزارش ابتکار، وي با اشاره به ديدار با مقام معظم رهبري، گفت: تأکيد ويژه اي که ايشان داشتند، اين بود که کساني که جمهوري اسلامي را قبول ندارند، از خودتان دور کنيد.
جهانگيري در بيان جزئيات اين ديدار گفت:« جايي که نقطه ثقل نظام و چتر نظام به شمار مي‌رود، رهبري است. ما معتقديم همه جناح‌هاي سياسي بايد با رهبري رابطه جدي داشته باشند و مطالبت خود را منعکس کنند و نظرات ايشان را بگيرند و از اين نظرات استفاده کنند. من جزو کساني بودم که اگر مطلبي به ذهنم مي‌آمد که بايد به ايشان برسانم، از راه‌هاي مختلف موارد را به ايشان منعکس مي‌کردم. با توجه به اينکه به انتخابات نزديک مي‌شويم و به صورت طبيعي جايي جز رهبري سراغ نداريم که از دغدغه‌هاي خود صحبت کنيم تصميم گرفتيم به خدمت ايشان برسيم و با ايشان صحبت کنيم. ما درخواست ديدار را ارائه داديم و ايشان هم با روي باز و به سرعت درخواست ما را اجابت کردند و با حوصله به صحبت‌هاي ما گوش دادند. حدود يک ساعت و نيم با ايشان صحبت کرديم. آنجا به شوخي گفتم که ما هر بار به خدمت شما مي‌رسيديم از نکات مثبت و کارهايي که انجام شده بود مي‌گفتيم اما اين بار مي‌خواهيم به نکات منفي اشاره کنيم. ايشان با بزرگواري و صبر صحبت‌هاي ما را شنيدند و در نهايت ما را راهنمايي کردند. البته بيشتر در مورد اوضاع جاري کشور صحبت کرديم و بيشتر نکاتي در اين مورد عنوان شد.»
جهانگيري همچنين در مورد مهم ترين توصيه رهبري هم گفت:« من تا الان هيچ جمله اي از اين ديدار را مطرح نکرده ام. ايشان راجع به مطالبي که ما عنوان کرديم، نظراتي داشتند. تاکيد ويژه اي که ايشان داشتند اين بود که کساني که جمهوري اسلامي را قبول ندارند را از خودتان دور کنيد.»
وي يکي از عامل‌هاي شرايط کنوني جامعه را نتيجه يک دست شدن مديريت کشور دانست و گفت: به نظر من همه سليقه‌ها بايد در جريان مديريتي کشور وجود داشته باشد. از طرفي بين مردم و حاکميت هم بايد استحکام وجود داشته باشد. مردم بايد از دولت خودشان کارآمدي ببينند و حس کنند دولت به وعده‌هايي که مي‌دهد عمل مي‌کند. مردم بايد احساس کند دولت مي‌تواند نيازهاي مردم را برطرف کند. در اين مقطع توجه به استحکام داخلي هم در بخش مردم و هم دربخش مسولين جزو مهم ترين مسائلي است که بايد مد نظر باشد. اميدوارم انتخابات پيش رو تجلي واقعي از وحدت و انسجام ملت ايران باشد. دشمن وقتي ببيند مردم ايران منسجم هستند، مجبور مي‌شود کوتاه بيايد.

كلمات كليدي : مقام معظم رهبری ، اصلاح طلبان ، اسحاق جهانگیری
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.