آخرين اخبار
كد خبر : ۲۷۳۲۷
زمان ارسال :‌ ۱۰:۳۰ ۱۳۹۲/۱/۲۹
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دعوت از پرویز کاظمی برای کاندیداتوری: مرد عمل می خواهیم

انتیران: جمعی از مدیران صنعتی، بانکی، کارمندان، دانشجویان و ... طی نامه ای سرگشاده خطاب به پرویز کاظمی از او برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

کاظمی، اولین وزیر دولت نهم بود که با احمدی نژاد ادامه همکاری نداد و با تحویل دادن وزارت رفاه، از دولت بیرون آمد.کاظمی

متن نامه به این شرح است:

 برادر بزرگوار
 جناب آقای مهندس کاظمی
 با سلام


نمی دانیم با توجه به شرایط جامعه از کدامین سو برایتان بگوییم ، تورم ، فشار اقتصادی ، فشار بین المللی ، مشکلات مردم و غیره غیره که اگر بخواهد عنوان شود کتابها می توان نوشت.

 در جامعه ای که حضرتعالی بسی بالغ بر 30 سال اندوخته و تجربه مدیریتی داشته و ردای وزارت نیز بر تن نموده اید اصلی ترین و اساسی ترین بخش های کشور صنعت و سیستم بانکی و سیاست و کشاورزی و .... بیش از هر زمان دیگری به یاری مدیران با تجربه و کار کرده و آزموده ای نیاز دارند تا موتور این مقوله ها به راه بیافتد ؛ بی گمان با حرکت این موتور می توان گفت کل کشور با ظرفیت های موجود قابل تبدیل شدن به گلستان را دارد.

 آنقدر شعار شنیده ایم که دیگر معنی اشعار و الفاظ  برایمان تغییر کرده و خسته کننده شده است . ما دیگر نیاز به شعار نداریم ، ما دنبال مرد عمل هستیم کسی که حداقل می داند رشد ، تورم ، فشار اقتصادی ، حقوق بین الملل و هزاران کلمه دیگر چه معنایی دارند ، کسی که می تواند تغییر ایجاد کرده و بتواند حداقل شاخص ها را برای کشور به ارمغان بیاورد.

 چه بسا با توجه به اینکه خانواده حضرتعالی (شهید کاظمی ) در هنگام نیاز پا به عرصه جهاد گذاشت و برای حفظ این خاک و بوم و برای حفظ نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی و کوششی فرو گذار نبوده و در آخر خون خود را برای حفظ ایران و نظام  اهدا نمود ، از  حضرتعالی خواهان و خواستاریم که به تأسی از برادر شهیدتان ، شما نیز در این جبهه وارد عرصه شوید. نیاز امروز ما بیش از هر زمان دیگر به نقش‌آفرینی مدیرانی منصف است که در همه صحنه ها و عرصه‌ها به‌ویژه و باز می توان گفت به ویژه در بهره‌گیری و بهره  جستن و استفاده از توانمندی و ظرفیت های فرزندان این مرز و بوم و مردم  و نخبگان  و مدیران دارای تجربه و تحصیلکرده ها ، دارای افق دید وسیع باشد و فراتر از جناح ها به منافع ملی اندیشه کند.

 ما بر آنیم که در شرایط حاضر بر حضرتعالی تکلیف است از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نباشید و به حکم مسوولیت ملی ، دینی و انقلابی ، پای در وادی انتخابات ریاست جمهوری گذارید.

 خدای عزّوجلّ توفیق این خدمت را برای حضرتعالی فراهم سازد.

 و من ا... التوفیق

جمعی از مدیران سیستم بانکی و پولی و مالی کشور
جمعی از مدیران صنعتی کشور
جمعی از دانشجویان و دانش آموزان کشور
جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران کشور
جمعی از کارمندان و کارگران کشور
جمعی از نمایندگان ادوار و حال حاضر کشور
جمعی از کشاورزان و دامداران و باغداران کشور


منبع : عصر ایران

كلمات كليدي : انتخابات ، نامه سرگشاده ، پرویز کاظمی ، دعوت به حضور ، انتخابات ریاست جمهوری
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.