آخرين اخبار
كد خبر : ۲۷۳۵۱
زمان ارسال :‌ ۱۶:۳۰ ۱۳۹۲/۱/۲۹
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

جورابلو در گفت‌وگوی خبری:

«متکی» یکی از گزینه‌های اصلی ائتلاف 5گانه است

انتیران:دبیر جبهه پیشگامان خدمت گفت: فضای سفرها و تحلیل فعالان سیاسی نشان می‌دهد که متکی یکی از گزینه‌های اصلی و جدی در ائتلاف 5گانه است اما چون قائل به اصول و چارچوب‌ها هستیم تا روز نهایی ادعایی نداریم.
مسعود جورابلو دبیر جبهه پیشگامان خدمت در گفت‌وگو  خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ائتلاف‌های سیاسی شکل‌گرفته در عرصه انتخابات بر اساس یک فضای مرامی تشکیل شده است اظهار داشت: ائتلاف بزرگ اصولگرایان بر اساس ساز و کاری سعی دارد نامزد نهایی را مشخص کند از این رو چون ساختار آن رسمی نیست جا برای تمرد و برخی شیطنت‌ها فراهم است.
جورابلو افزود: دوستانی که در این ائتلاف حضور دارند نباید نامزد واحد را اعلام کنند چراکه نتیجه نظرسنجی‌های غیر رسمی نشان می‌دهد که نامزد نهایی چه کسی است و کدام یک از نامزدها وضعیت بهتری دارد لذا نباید از متانت اخلاقی سوء استفاده کرد.
وی تصریح کرد: فضای سفرها و تحلیل فعالان سیاسی نشان می‌دهد که متکی یکی از گزینه‌های اصلی و جدی در ائتلاف 5گانه است اما چون قائل به اصول و چارچوب‌ها هستیم تا روز نهایی ادعایی نداریم و توقع داریم سایر نامزدهای ائتلاف نیز بر همین سیاق عمل کنند.
دبیرکل جبهه پییشگامان خدمت ادامه داد: کسانی که در ائتلاف حضور دارند باید به نوعی عمل کنند که وقتی از رقابت به فاز حمایت رسیدیم بی‌رمق نشوند، به طوری که دیگر نتوانند از یکدیگر حمایت کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، جبهه پیشگامان خدمت ، مسعود جورابلو ، منوچهر متکی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.