آخرين اخبار
كد خبر : ۲۷۷۵۷
زمان ارسال :‌ ۹:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

توصیه دوستانه احمد خاتمی به احمدی‌نژاد

انتیران: عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر گزارش‌های داده شده از سخنان رییس جمهور صحت داشته باشد، مصداق بارز التهاب‌آفرینی است که رهبر معظم انقلاب از آن نهی کرده‌اند، اظهار داشت: اگر این سخنان خلاف واقع است، از رییس جمهور انتظار می‌رود، آن را در اسرع وقت تکذیب کند.
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به دکتر احمدی نژاد توصیه کرد تا ریاست جمهوری خود را با التهاب‌آفرینی به پایان نبرد و همچنان در عرصه عمل از رهبر معظم انقلاب اطاعت کند.
آیت‌الله سیداحمد خاتمی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرگزاری رسا، با اشاره به بخشی از سخنان دکتر احمدی نژاد در سفر به خوزستان، از رییس جمهوری خواست در صورتی که سخنان گزارش شده از وی، خلاف واقع است، آن را در اسرع وقت تکذیب کند.
وی با بیان اینکه اگر گزارش‌های داده شده از سخنان رییس جمهور صحت داشته باشد، مصداق بارز التهاب‌آفرینی است که رهبر معظم انقلاب از آن نهی کرده‌اند، اظهار داشت: اگر این سخنان خلاف واقع است، از رییس جمهور انتظار می‌رود، آن را در اسرع وقت تکذیب کند.
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری سخنان التهاب‌آفرین را در شأن ریاست جمهوری ندانست و تصریح کرد: دوستانه به جناب آقای احمدی نژاد توصیه می‌کنم، ریاست جمهوری خود را با التهاب‌آفرینی به پایان نبرند و همچنان در عرصه عملی از رهبر معظم انقلاب اطاعت کنند.
آیت‌الله خاتمی با بیان این که به نظر می‌رسد، التهاب‌آفرینی حتی خلاف مصالح ملی هم باشد، گفت: امیدوارم جناب آقای احمدی نژاد این نصیحت دوستانه را شنیده و در باقیمانده مدت ریاست جمهوری خود، مواضع التهاب‌آفرین نداشته باشند.


منبع : عصر ایران

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، روزهای پایانی دولت دهم ، التهاب آفرینی ، سید احمد خاتمی ، محمود احمدی نژاد
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.