آخرين اخبار
كد خبر : ۲۷۸۷۲
زمان ارسال :‌ ۱۸:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حسن روحانی در دیدار با آیت الله نوری همدانی؛

مشکلات فردای کشور قابل پیش بینی نیست

ایلنا: کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: شرایط کشور به گونه‌ای شده که مشکلات قابل پیش بینی نیست.

به گزارش خبرنگار در قم، حسن روحانی عصر رو پنجشنبه پنجم اردیبهشت در دیدار با آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید در قم در محل دفتر این مرجع تقلید اظهار داشت: در استانه انتخاباتی هستیم که شرایط آن با گذشته بسیار متفاوت است.

وی تاکید کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری گذشته اگر مشکلاتی هم در کشور در منطقه وجود داشت مشکلاتی قابل تحمل و قابل پیش بینی بود اما شرایط کنونی به گونه‌ای است که توان پیش بینی آن بسیار مشکل است؛ برای مثال معضلاتی که در سطح منطقه به ویژه سوریه به وجود آمده کار را مشکل کرده است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان جمهوری اسلامی به هر بهانه‌ای سعی در تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی دارند و در این شرایط که نیاز به آرامش و وحدت و انسجام ملی در داخل مملکت داریم می‌بینیم که عده‌ای حرف‌هایی می‌زنند که ممکن است دلسوزان کشور را نگران کند. اگرچه ممکن است با وجود مقام معظم رهبری و مراجع تقلید نگرانی‌های مردم کاسته شود.

روحانی با تاکید بر اینکه معضلات معیشتی و اقتصادی مردم بیش از هر زمان دیگری شده است، گفت: ارزش پول ملی به واسطه چند ماه بسیار پایین آمده و حتی نصف شده و از آن طرف تورم افسارگسیخته را شاهدیم و در این شرایط است که همه امید‌ها برای اصلاح وضعیت موجود به حضور مردم در انتخابات بسته شده است.

این کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدواریم‌‌ همان طور که در قانون اساسی فردی از رجال سیاسی که معتقد به مبانی جمهوری اسلامی و نیز فردی مدیر و مدبر و سامان دهنده امور نامطلوب کشور باشد روی کار آید تا با ایجاد وحدت و انسجام موجبات یاس دشمنان را فراهم کند.

وی گفت: در شرایط کنونی که سخنان و رهنمودهای مراجع معظم تقلیدوحوزه‌های علمیه به گوش مردم می‌رسدانتظار می‌رود که برای روشنگری نسبت به وضعیت موجود و انتخاب اصلح از طریق مردم دغدغه‌ای وجود نداشته باشد.

حسن روحانی در پایان با بیان اینکه ان شا الله مشکلات کشور حل و شاهد یک انتخابات شکوه‌مند باشیم گفت: امید به هدایت‌های حوزه علمیه و مراجع تقلید داریم و من طلبه هم هر چه دارم از بزرگان حوزه و مردم دارم.


منبع : ایلنا

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدای احتمالی ، حسن روحانی ، آیت الله نوری همدانی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.