آخرين اخبار
كد خبر : ۲۸۰۹۹
زمان ارسال :‌ ۲۳:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

سخنان صریح صفارهرندی در نقد تهمت زنی به قالیباف

انگ مضحکی فرمانده ناجا تکذیب کرد/ نارضایتی رهبر انقلاب از تهمت «ساکتین فتنه» به نیروهای انقلاب

انتیران: کسانی که زیاد در تنور مقوله«ساکت فتنه» دمیدند اصلا یادشان رفته که اصل فتنه گر که بوده است اتفاقا خود فتنه را هم فراموش کرده اند اما الحمدالله عده ای از این افراد متوجه شده اند و بعضی از دوستانی که علم ساکت فتنه را خیلی بلند کرده بودند دو سه ماه است که زبانشان در این زمینه نمی گردد برای اینکه یک فهم جدیدی پیدا کرده اند!
حسین صفار هرندی مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه روز گذشته در سلسه نشست های سیاسی و انتخاباتی صراط جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در خصوص تهمت زنی عده ای عناصر سیاسی خاص به محمد باقر قالیباف سخنان جالبی را مطرح کرد. گزیده ای از این سخنان به روایت «خبرگزاری دانشجو» از نظرتان می گذرد.

* کسانی که در جریان فتنه سکوت محض داشتند و هیچ وقت از خود واکنش نشان ندادند آنها را هرگز نمی توانیم ببخشیم و می گوییم به چه دلیل تمام این مدت در قبال این موضوع به این مهمی از خود واکنش نشان نداده اند.

* سکوت در فتنه گاهی به این معناست که اگر کسی سکوت کرده با فتنه گران همراه بوده است و زمانی هم هست که کسی سکوت کرده چون جرات موضع گیری را نداشته است و وقتی هم هست که کسی سکوت کرده است در حالی که شجاعت لازم را برای اعلام موضع داشته است اما می خواسته که وساطت کند و افرادی را که سوار خر شیطان شده بودند یا شیطان سوار آنها شده بود را به راه بیاورند که طبیعتا در این حالت می بایست یک حالت میانه ای را در پیش می گرفتند تا بتوانند اعتماد آنها را جلب کنند همه اینها ساکت بودند اما سکوت ها با هم دیگر فرق می کند پس نمی توان یک حکم کلی برای همه اینها صادر کرد.

* یکی از کسانی که عده ای به او انگ ساکتین فتنه زدند قالیباف است.در خصوص اینکه قالیباف جزء ساکتین فتنه است یا نه تحقیق کردم و مثلا از فرمانده نیروی انتظامی پرسیدم که این درست است که می گویند آقای قالیباف در جریان فتنه برای عناصر شرور پاره آجر و سنگ می ریخته که آنها را توی سر و صورت بچه بسیجی ها و نیروی انتظامی بزنند که خندید و به من گفت اینها مزخرف است ابدا ما یک مورد از این چیزها نداشتیم البته خیابانهایی بوده اند که داشتند پیاده رو آنها را قبل از درگیرهای خیابانی فتنه 88 ترمیم می کردند و در آنجا مصالح ریخته بودند از قضا آن روز که شلوغ شده عده ای هم از آنها استفاده کردند و دیگر اینکه پرسیدم که می گویند مسئول مترو شهرداری بود و شهرداری در ایام فتنه آمد یک جاهایی را به نفع عناصر بست و ایستگاههایی را باز گذاشت که ایشان گفت امکان نداشت که در آن روزها که شلوغ می شد شهرداری ایستگاهی از مترو را بدون دستور ناجا باز یا مصدود کند که من دیدم با این اظهارات فرمانده ناجا لااقل دو تا از اتهامات علیه قالیباف دروغ از آب درآمد.

* من مدافع قالیباف نیستم اما توسط عده ای به قالیباف انگ ساکت فتنه زده شده است ، کسانی که زیاد در تنور مقوله«ساکت فتنه» دمیدند اصلا یادشان رفته که اصل فتنه گر که بوده است اتفاقا خود فتنه را هم فراموش کرده اند اما الحمدالله عده ای از این افراد متوجه شده اند و بعضی از دوستانی که علم ساکت فتنه را خیلی بلند کرده بودند دو سه ماه است که زبانشان در این زمینه نمی گردد برای اینکه یک فهم جدیدی پیدا کرده اند.

* نکته ای از حضرت آقا بگوییم که ایشان فرمودند متاسفانه در این انتخابات بعضی ها رقیب را تبدیل به شیطان اکبر کرده اند ببینید مصداق این انگ زنی چه بوده که رقیب داخلی را به شیطان اکبر تبدیل کرده ایم.
*
رهبر انقلاب اخیرا فرموده اند که این اصطلاح ساکتین فتنه را بعضی ها چماق کرده اند و روی سر عناصر انقلاب می کوبند مصداق این که بوده است.

منبع : افکار نیوز

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، محمد حسین صفار هرندی ، محمد باقر قالیباف ، انگ ساکتین فتنه
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.