آخرين اخبار
كد خبر : ۲۸۲۵۸
زمان ارسال :‌ ۱۹:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۱۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

خورشیدی در گفت‌و‌گوی خبری:

رییس جمهور آینده باید در عرصه بین‌الملل نترس و شجاع باشد

انتیران: سخنگوی ائتلاف پیشرفت و عدالت گفت: رییس جمهور آینده باید در عرصه بین‌الملل و در مقابل استکبار نترس و شجاع و در عرصه داخلی نیز دارای برنامه مدون و قابل اجراء و گره‌گشا باشد.
با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: انتخابات ماه آینده در شرایط ویژه‌ای انجام می‌شود چراکه در حوزه بین‌الملل در حالت تحریم و تشدید تحریم‌ها قرار داریم و در حوزه داخلی نیز ضعف و سوء مدیریت از یک سو و وضعیت خاص اقتصادی و معیشتی باعث ایجاد نگرانی‌های فراوان در بین مردم شده است.
وی اضافه کرد: در چنین اوضاعی نیاز مبرم به روی کار آمدن دولتی کارآمد و قدرتمند و شورای شهری کارساز و گره‌گشا هستیم و در همین راستا گروه‌های 70 گانه فوق با هدف اثرگذاری بر روند انتخابات در جهت منافع مردم و نظام مقدس اسلامی، اقدام به ایجاد ائتلافی با عنوان «پیشرفت و عدالت» کردند.
خورشیدی یادآور شد: این تشکل‌ها از مجموعه‌هایی مردمی و خودجوش و با سابقه طولانی در کنش‌های سیاسی اجتماعی کشور بوده و عمدتاً دارای نشریه و سایت‌های خبری و مخاطبان قابل توجهی هستند که جمعیت خدمت‌گزاران، جمعیت حامیان ولایت، جمعیت طرفداران نظم و قانون، حزب عدالت و رفاه ایران و ائتلاف هفتگانه درحوزه سیاسی و تشکل‌های ورزشی از جمله گروه انجمن ورزش و خانواده، موسسه ورزشی پارسیان، سبک رزم ایران، مجمع فوتبالیست‌های شمیرانات و مجموعه‌های علمی و دانشگاهی و صنفی و ایثارگری از این جمله هستند.
وی در اره معیار‌های مشترک بین تشکل‌های 70 گانه ائتلاف پیشرفت و عدالت گفت: این تشکل‌ها براساس شناخت متقابل از یکدیگر و درک‌های مشترک اقدام به اتحاد و ائتلاف کردند.
سخنگوی ائتلاف پیشرفت و عدالت با تاکید بر اینکه رییس جمهور آینده باید ولایتمدار باشد، تصریح کرد: رییس جمهور آینده باید در عرصه بین‌الملل و در مقابل استکبار نترس و شجاع و در عرصه داخلی نیز دارای برنامه مدون و قابل اجراء و گره‌گشا باشد و از حاشیه‌سازی و تئوری‌پردازی نیز مبرا باشد و بطور کلی کارنامه و برنامه منطقی و قابل قبولی داشته و بتواند از ظرفیت‌های فراوان کشور استفاده نماید
خورشیدی خاطرنشان کرد: در شورای‌های شهر به ویژه شهر تهران نیز عناصری بر سر کار بیایند که مسیر طی شده خدمات 8 سال گذشته شهرداری تهران را با سرعت بیشتری ادامه بدهند و اهل فکر و برنامه و تدبیر باشند؛ تلاش کنیم عناصری غیر متخصص و بی‌تجربه هرچند تحت عناوین مقبول در این عرصه مهم وارد شوند، چراکه اداره شهر نیازمند افراد کارآمد و کاردان است که به موضوعات شهری احاطه کافی داشته باشند.
وی در ادامه افزود: این ائتلاف که تاکنون به 70 فقره تشکل خودجوش و مردمی رسیده و در اولین جلسه مرتضی طلایی را به عنوان دبیرکل ائتلاف انتخاب کرد و از سویی آمادگی خود را جهت پیوستن سایر تشکل‌ها و مجموعه‌ها نیز به ائتلاف اعلام و استقبال می‌کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، احمد خورشیدی ، ائتلاف پیشرفت و عدالت
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.