آخرين اخبار
كد خبر : ۲۸۶۴۱
زمان ارسال :‌ ۱۸:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۱۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حداد عادل مطرح کرد:

هرسه کاندیداهای ائتلاف پیشرفت ملاک را نظرسنجی و نظر جامعتین می‌دانند

انتیران:حداد عادل با اشاره به دیدگاه های ائتلاف پیشرفت گفت: کسی نظر جامعتین یا نظرسنجی را انکار نمی کند تنها ممکن است وزن آن از نظر کاندیداها فرق کند، جامعتین هم به نظرسنجی باید اعتنا داشته باشند و پشت سر فرد بدون رای قرار نگیرند .
غلامعلی حدادعادل در حاشیه نشست دانشجویی در دانشگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که بین شعارها و مدرک تحصیلی شما تناقض وجود دارد، گفت: هر چقدر مدیریت بالا می رود تخصص کمتر می شود باید در این زمینه خردورزی و روش صحیح مدیریت مطرح باشد.
وی با اشاره به اینکه هیچ جای دنیا رئیس جمهوری وجود ندارد که همه چیز را بلد باشد، اظهار داشت: رشته ای هم وجود ندارد که رئیس جمهور تربیت کند.
حداد عادل درباره احتمال پیوستن سایر کاندیداها به ائتلاف پیشرفت گفت: ما نگفته ایم که این سه نفر از آسمان نازل شده اند هر کدام از اصولگرایان که درصد قابل توجهی از رای را داشته باشند به عنو ان نفر چهارم و پنجم می توانند وارد ائتلاف پیشرفت شوند به شرط اینکه کف رای را داشته باشند.
وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر درباره اولویت اصلی خود در صورت پیروز شدن در انتخابات افزود: هر کس رئیس جمهور می شود باید میدان عمل اصلی خود را سامان دادن به مسائل اقتصادی قرار دهد و مدیریت صحیحی برای کاهش فشار گرانی و تورم اعمال کند.
حداد عادل همچنین در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر نظر شما در خصوص اظهارات اخیر ولایتی دیگر عضو ائتلاف که نظر جامعتین را به عنوان یکی از شروط اصلی انتخاب نامزد نهایی ائتلاف می خواند چیست، گفت: آقای ولایتی هم نظرسنجی را نفی نکرده اند، ما باید برای پیدا کردن راه حل اصلی برای تعیین نامزد نهایی صحبت کنیم.
کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری ادامه داد: کسی نظر جامعتین یا نظرسنجی را انکار نمی کند تنها ممکن است وزن آن فرق کند، جامعتین هم به نظر سنجی باید اعتنا داشته باشند و پشت سر فرد بدون رای قرار نگیرند، ضمن اینکه نظر جامعتین برای انتخاب اصلح هم مهم است.
این کاندیدا در پاسخ به سئوال مهر درباره اظهارات دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری مبنی بر تلاش برای تشکیل ائتلاف 10 نفره اصولگرایان گفت: کلیت این خبر را شنیده ام ، نظری ندارم .
حداد عادل همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر گفته محمد رضا باهنر کاندیدای ائتلاف اکثریت اصولگرایان مبنی براینکه که ولایتی و قالیباف کنار نخواهند رفت، اظهار داشت: باهنر به عنوان یک فرد سیاسی نظر خود را گفت ما هم انکار نمی کنیم که اختلاف سلیقه داریم اما سعی کرده ایم به ائتلاف پایبند بمانیم.

منبع : خبرگزاری مهر

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، حداد عادل ، دیدگاه های ائتلاف پیشرفت
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.