آخرين اخبار
كد خبر : ۲۸۶۵۴
زمان ارسال :‌ ۲۱:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۱۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حدادعادل: مطمئنم هاشمی کاندیدا نمی شود

انتیران: عضو ائتلاف برای پیشرفت درباره احتمال کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی با توجه به سخنان اخیر وی گفت: مطمئنم آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا نخواهد شد.

غلامعلی حداد عادل بعد از ظهر امروز یکشنبه در حاشیه حماسه خدمتگزاری ، نمایش همدلی و وحدت در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه سازو کار نهایی ائتلاف با توجه به اینکه گفته می شود صرفا بر مبنای نظرسنجی نخواهد بود و نظرات علما و جامعتین نیز در آن دخیل است، چیست، اظهار کرد: تلاش می کنیم همه عوامل؛ هم نظرسنجی ، هم ارتباط با جامعتین و هم استفاده از نظرات آقایان علما برای انتخاب نهایی را لحاظ کنیم .

وی افزود: امیدوارم تجربه ائتلاف برای پیشرفت در انتخابات یک الگوی موفق باشد و این موضوع خود را هم در ائتلاف فعلی و هم در ائتلاف های آینده نشان دهد .

حدادعادل در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که آخرین رایزنی هایی که با جامعتین برای انتخاب کاندیدای نهایی صورت گرفته است به چه سرانجامی رسیده است ، تصریح کرد: ائتلاف پیشرفت و اعضای آن مرتبا رایزنی ها و ارتباطاتی با جامعتین دارند.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که با توجه به سخنان اخیر آیت الله هاشمی اگر وی وارد عرصه انتخابات شود چه تغییری در آرایش انتخاباتی ائتلاف پیشرفت و اصولگرایان شکل خواهد گرفت، گفت: مطمئنم حتی با بیان سخنان اخیر  آقای هاشمی ، وی در انتخابات ریاست جمهوری آتی کاندیدا نخواهد شد.

مشاور رهبر معظم انقلاب در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درباره اقدام اخیر سلفی ها و تروریست های سوری در هجوم به مقدسات شیعیان از جمله نبش قبر حجربن حدی اظهار کرد: به نظر من هیچ اقدامی تا این اندازه نمی توانست چهره کریه آمریکایی ها و ارتجاع عرب را نشان دهد.

وی تأکید کرد: اقدام اخیر سلفی ها و تروریست های سوری در حمله به مقدسات مسلمانان و شیعیان از جمله نبش قبر حجربن حدی به همان اندازه که شرم آور است بیدارکننده است.

حدادعادل در پاسخ سئوال خبرنگاری که پرسید آقای ولایتی اعلام کرده که اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری با یک کاندیدا شرکت خواهند کرد، گفت: این آرزوی ماست و امیدواریم محقق شود.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری درباره دلایل و چرایی ائتلاف با قالیباف ،ادامه داد: بنده ایشان را اصولگرا می دانم و ممکن است اختلاف سلیقه داشته باشیم.

عضو ائتلاف برای پیشرفت در پاسخ به خبرنگاری که گفت قالیباف جزو ساکتین فتنه است و میزان اطاعتش از رهبری مشخص نیست، خاطرنشان کرد: من تخلفی در اطاعت از رهبری از سوی آقای قالیباف ندیدم ضمن اینکه من ایشان را ساکت فتنه نمی دانم.

منبع : خبرگزاری مهر

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیداهای احتمالی ، ائتلاف پیشرفت ، اصولگرایان ، غلامعلی حداد عادل
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.