آخرين اخبار
كد خبر : ۲۸۸۸۶
زمان ارسال :‌ ۸:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۱۹
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

خروجی ائتلاف 5گانه از میان متکی و باهنر خواهد بود

انتیران: در نشست عصر نیز نتیجه جلسه صبح به اطلاع رسید و برهمین اساس کمیته جامعه روحانیت توصیه کرد تا پایان روز جمعه خروجی واحد ائتلاف 5گانه از میان آقایان متکی و باهنر معرفی شده و در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کنند.
خروجی نهایی ائتلاف ۵گانه اصولگرایان از میان منوچهر متکی و محمدرضا باهنر انتخاب خواهد بود.
مسعود حکیم جوادی عضو دبیرخانه ائتلاف 5گانه در گفت‌وگو با منوچهر متکیخبرگزاری فارس با اشاره به نشست صبح چهارشنبه اعضای ائتلاف اکثریت اظهار داشت: در نشست صبح چهارشنبه با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که دو تن از اعضای ائتلاف بیشترین آرا را به خود اختصاص داده‌اند و از این‌رو احتمالاً سه نفر دیگر به رقابت انتخاباتی ادامه ندهند.
حکیم جوادی در ادامه به برگزاری جلسه عصر این ائتلاف با کمیته ویژه جامعه روحانیت اشاره کرد و افزود:‌ در نشست عصر نیز نتیجه جلسه صبح به اطلاع رسید و برهمین اساس کمیته جامعه روحانیت توصیه کرد تا پایان روز جمعه خروجی واحد ائتلاف 5گانه از میان آقایان متکی و باهنر معرفی شده و در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کنند.

عضو دبیرخانه ائتلاف اکثریت در پایان خاطرنشان کرد: یکی از اعضای ائتلاف پیشنهاد تعیین خروجی نهایی ائتلاف 5گانه را براساس حکمیت مطرح کرد که با توجه به چارچوب توافق شده قبلی مورد تصویب قرار نگرفت.

منبع : عصر ایران

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، ائتلاف 5 گانه ، اصولگرايان ، منوچهر متکی ، محمد رضا باهنر
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.