آخرين اخبار
كد خبر : ۲۹۰۰۹
زمان ارسال :‌ ۱۲:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۲۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

شاعرانه ترین شعار انتخابات ریاست جمهوری / برای مردم نامه می نویسم

شاعرانه ترین شعار انتخابات ریاست جمهوری / برای مردم نامه می نویسم متکی از نامه نگاری برای مردم در روزهای آتی سخن گفته و شعار انتخاباتی خود را "هر دل یک ستاد" عنوان کرد.

منوچهر متکی در جمع اصولگرایان مازندران در مسجد شکوهی حضور یافت و گفت: شعار ما "هر دل یک ستاد است."
عضو ائتلاف پنج گانه اصولگرایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه شما برای رفع گرانی و بیکاری در کشور چیست، گفت: در تمام دنیا مدیریت اقتصادی باید براساس تخصص و شناخت مشکل صورت گیرد نقطه مقابل بیکاری کار کردن است که با تولید پیوند زده شد تولید در حوزه های مختلف باید مقرون به صرفه باشد.
وی در ادامه  پرسش به سوال در حوزه اقتصادی خاطر نشان کرد: براساس ظرفیت های تولیدی کشور، ما با طراحی های مهر سال گذشته تیمی از اساتید اقتصادی و  دانشگاهی کشور و مدیران با سابقه را به دلیل شرایط کشور رصد کردیم و مشکلات اقتصادی کشور احصا شد.
متکی با بیان اینکه در روزهای آینده نامه هایی را برای خانواده های ایرانی منتشر کرده و در آنجا گرانی ها و محورهای مشکلات را با نگاه برای رفع آن بیان می کنم، خاطر نشان کرد: برای تکمیل، نامه ها را برای بیش از 150 اساتید دانشگاه و متخصصان امر اقتصادی ارسال می کنم تا نظرات تکمیلی را ارائه دهند و بعد برنامه های اقتصادی خود را به آگاهی مردم می رسانم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه معتقدم در سه حوزه مسائل اقتصادی، روابط خارجی و رفتار مسئولان باید بازنگری شود، بیان داشت:  در حوزه اقتصادی توضیحات را ارائه دادم ولی در روابط خارجی، زمان برای حل مسئله هسته ای فراهم شد تا تحریم ها مرتفع شود.

 

منبع : زندگی نیوز

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، منوچهر متکی ، ائتلاف پنج گانه اصولگرایان ، نامه نگاری ، شعار انتخاباتی ، هر دل یک ستاد
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.