آخرين اخبار
كد خبر : ۲۹۰۱۶
زمان ارسال :‌ ۱۳:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۲۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

زاکانی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد/ زاکانی: فقط با جلیلی ائتلاف می کنم

زاکانی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد/ زاکانی: فقط با جلیلی ائتلاف می کنم علیرضا زاکانی کاندیدای جبهه حماسه سازان برای ثبت نام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم وارد ستاد انتخابات کشور شد.

علیرضا زاکانی در چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بعد از حضور در مرقد حضرت امام خمینی و تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب و همچنین زیارت مزار شهیدان و قبور همرزمان شهیدش به وزارت وارد شد.

وی صبح امروز با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا ضمن قرائت فاتحه با امام و شهدا تجدید میثاق کرد.

کاندیدای جبهه حماسه سازان با حضور بر سر مزار شهدای 72 تن دولت و همچنین شهدای گمنام بر سر مزار شهیدان اعلمی حاضر شد و با بدرقه پدر و مادر شهید محمد باقر اعلمی و شهید مهدی اعلمی به سمت وزارت کشور و ستاد انتخابات کشور جهت ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری راهی شد.

زاکانی متولد ۱۳۴۴ از تهران و دکترای پزشکی هسته ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

این کاندیدای ریاست جمهوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در دوره‌های هفتم ، هشتم و نهم مجلس و از منتقدین جدی مدیریت عبدالله جاسبی در دانشگاه آزاد اسلامی و عملکرد قاضی مرتضوی در حادثه کهریزک در مجلس بوده است.

او به همراه جمعی از نیروهای اصولگرا که از سالهای قبل در کنار یکدیگر به فعالیت سیاسی در راستای آرمانهای انقلاب پرداخته بودند، در مهرماه سال 87 ، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی را به طور رسمی تاسیس کردند، وی پیش از آن عضو شورای مرکزی ۱۱ نفره جبهه متحد اصولگرایان بود؛ هم اکنون نیز برای حضور فعال در انتخابات ریاست جمهوری 92 در قالب جبهه حماسازان انفلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده است.

کاندیدای جبهه حماسه سازان که با "گفتمان پیشرفت اسلامی" وارد انتخابات شده است، در پاسخ به این سوال که با توجه به قوت گرفتن حضور جلیلی در انتخابات آیا احتمال ائتلاف شما با وی وجود دارد، اظهار داشت: اگر آقای جلیلی در صحنه حضور یابند، معتقدم ما حتما ائتلاف می‌کنیم.
 
***

علیرضا زاکانی در حاشیه ثبت نام در وزارت کشور به عنوان کاندیدای انتخابات گفت: با آقای جلیلی مذاکراتی داشتیم و فکر می کنم اگر بیاید ائتلاف می کنیم.

علیرضا زاکانی نماینده مجلس شورای اسلامی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سالن وزارت کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره انتشار مرامنامه اش گفت: مرامنامه ام این هفته منتشر می شود که شامل اصول و راهبردها است.

وی در پاسخ به سوال دیگری در  این باره که آیا سعید جلیلی در انتخابات  حضور می یابد گفت: با جلیلی مذاکراتی داشتیم و فکر می  کنم اگر ایشان بیاید ائتلاف می کنیم.

زاکانی در عین حال گفت: به نفع هیچ کس دیگری کنار نمی روم.

وی همچنین درباره احتمال کاندیداتوری مشایی و خاتمی گفت:  درباره کاندیداها نظری ندارم. باید صبر کنیم تا ثبت نام ها به پایان برسد.

بر اساس این گزارش الیاس نادران ، مجتبی رحماندوست، زهره الهیان ، پرویز سروری، روستا آزاد ، مجتبی شاکری و منوچهر محمدی به عنوان اعضای تشکل تازه تاسیس حماسه سازان انقلاب زاکانی را همراهی می کردند.

همچنین جمعی از خانواده شهدا و جانبازان به همراه زاکانی برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سالن وزارت کشور حضور یافتند.


منبع : خبرگزاری مهر

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، ثبت نام ، چهارمین روز ، داوطلبان کاندیداتوری ، یازدهمین دوره ، علیرضا زاکانی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.