آخرين اخبار
كد خبر : ۲۹۱۲۹
زمان ارسال :‌ ۱۷:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۲۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

متكی:آمده‌ام از دیپلماسی برای امنیت بهره‌برداری كنم

متكی:آمده‌ام از دیپلماسی برای امنیت بهره‌برداری كنم انتیران: متکی گفت: من آمده ام تا منزلت ایرانیان و جایگاه کشورمان در جهان را ارتقا بخشم.
منوچهر متکی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ثبت نام طی نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: من آمده ام تا از دیپلماسی برای امنیت و رفاه ایرانیان بهره برداری کنم ملت مومن و ایرانیان ما بزرگتر از آن هستنهد که دغدغه حداقل های معیشتی را داشته باشند.
 وی با تاکید بر اینکه رفاه حق ایرانیان است گفت: از بزرگترین بحران های کشور تفکر جزیره ای و مدیریت قبیله ای است من آمده ام تا منزلت ایرانیان و جایگاه کشورمان در جهان را ارتقا بخشم و با شکوه ترین مناسبات میان ملت، رهبری و ریاست جمهوری را نمایش دهم.
متکی در پاسخ به این سوال که خروجی ائتلاف تغییر کرده است و یا اختلافی میان اعضای این ائتلاف وجود دارد تنها به گفتن این جمله که زمان قاضی خوبی است و همه چیز را مشخص خواهد کرد اکتفا کرد.
در ادامه خبرنگاری از وی پرسید در صورت پیروزی شما در رقابت انتخابات شما شهروند عادی نیستید که در مورد برکناری از وزارت امور خارجه به شکل شفاف صحبت کنید متکی گفت: هر وقت و من احمدی نژاد شهروند عادی شویم به این سوال جواب خواهم داد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه عدم حمایت روحانیت از شما در ائتلاف پنج نفره صحبت دارد گفت: تصمیم سازی بر اساس اتفاق آرا و خروجی ائتلاف بر اساس نظرسنجی دو محور مهم و مصوبات اساسی ائتلاف بوده است و من با توجه به این دو محور آمده ام. ما پایبند به این اصول هستیم. من طی نظرسنجی ها امروز در اینجا حاضر شده ام.

منبع : ایلنا

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، منوچهر متکی ، دیپلماسی ، امنیت
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.