آخرين اخبار
كد خبر : ۲۹۳۹۱
زمان ارسال :‌ ۱۵:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۲۴
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

طی نامه‌ای صورت گرفت:

اعلام حمایت 20 هزار دانشجو از کاندیداتوری منوچهر متکی

انتیران: در فضای انتخاباتی امروز بی شک شناخت دقیق از فعالیت های مثبت انجام شده و آسیب شناسی نقاط ضعفی که مشکلاتی را برای مردم کشور ما پدید آورده است به یقین می تواند افق روشن تری از فعالیت دولت آینده را پش روی ما قرار دهد و ملاکی باشد برای انتخاب فردی که تجمیع نقاط مثبت گذشته منهای نقاط ضعف ها باشد.
همزمان با ثبت نام منوچهر متکی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعی از دانشجویان کشور با امضای نامه‌ای از کاندیداتوری منوچهر متکی در انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.
همزمان با ثبت نام منوچهر متکی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جمعی از دانشجویان کشور با امضای نامه‌ای از نامزدی وزیر سابق امور خارجه کشورمان در انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.
این نامه اعلام حمایت که به صورت حضوری به امضای بیش از 20 هزار نفر از دانشجویان سراسر کشور رسیده قرار است طی روزهای آینده در مراسمی به طور رسمی به منوچهر متکی تحویل داده شود .

متن این نامه که اسامی امضاکنندگان آن موجود است به این شرح است:
بسمه تعالی
در آستانه برگزاری برگزاری حماسه سیاسی باشکوه ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آرایش سیاسی فضای صحنه به سمتی پیش می رود که شناخت نامزدی با قابلیت ها و گفتمانی در طراز جایگاه شایسته نظام جمهوری اسلامی بیش از پیش مهم به نظر می رسد .
در فضای انتخاباتی امروز و این روزهای کشور بی شک شناخت دقیق از فعالیت های مثبت انجام شده و آسیب شناسی نقاط ضعفی که مشکلاتی را برای مردم کشور ما پدید آورده است به یقین می تواند افق روشن تری از فعالیت دولت آینده را پش روی ما قرار دهد و ملاکی باشد برای انتخاب فردی که تجمیع نقاط مثبت گذشته منهای نقاط ضعف ها باشد .
ملت ایران بارها نشان داده اند که در عرصه های گوناگون و گذرگاه های پیچیده امتحان خود را به خوبی پس داده اند اما کیست که نداند دندان طمع دشمنان قسم خورده حیات عزتمندانه ایران اسلامی در انتخابات پیش‌روی کشیده خواهد شد و امید کور آنان را پس از فتنه سال 88 به یاس و نا امیدی تبدیل خواهد کرد .
حال با ضرورت های مهم کشور در این مقطع تاریخی و با توجه به بررسی های فراوان و شناخت گسترده از سوابق نامزدهای ریاست جمهوری و برنامه های آنان ما دانشجویان و جوانان جناب آقای منوچهر متکی دیپلمات انقلابی و یار دیرآشنای امام و رهبری را به عنوان کاندیدای شایسته اداره جامعه اسلامی می شناسیم و با امضای این نامه و بیانیه ضمن اعلام حمایت قاطع از حضور این شخصیت انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری از همه مردم دعوت می کنیم با رجوع با آراء و اندیشه های مرد روزهای سخت انقلاب انتخابی شایسته را در 24 خرداد ماه رقم بزنند .

منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، منوچهر متکی ، اعلام حمایت دانشجویان
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.