آخرين اخبار
كد خبر : ۲۹۶۷۴
زمان ارسال :‌ ۱:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۲۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

عضو ارشد موتلفه؛

رتبه سعيد جليلي در نظر سنجي ها پايين است

انتیران:سعيد جليلي به تقويت مقبوليت اجتماعي نياز دارد تا در نظر سنجي ها در جايگاه بالاي قرار گيرد زيرا ايشان از بقيه خيلي عقب است.
حميد رضا ترقي ،عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي در گفتگو با خبرگزاري آريا تأکيد کرد: ميان جبهه پايداري و اصولگرايان هنوز بحث و تبادل نظري صورت نگرفته است.
وي افزود: براساس معيارهايي که جبهه پايداري در گذشته داشته است طبيعتا اين طيف با تنها فردي که نمي توانستند کنار بيايند آقاي قاليباف بوده است از اين رو در حال حاضر نمي توان پيش بيني کرد که آيا قاليباف رضايت مي دهد به نفع کانديداي اين جبهه از رقابت کناره گيري کند يا خير؟
اين فعال سياسي با تاکيد بر اين مطلب که بعد از اعلام نظر شوراي نگهبان درباره بررسي صلاحيت کانديداها موضع گيري ها شفاف تر مي شود ،تصريح کرد:آقاي مصباح يزدي قبلا تاکيد کرده بود اگر اصلاح طلبان با نامزد حداکثري خود وارد عرصه شوند بايد ميان اصولگرايان نيز حتما وحدت برقرار شود بنابراين در چنين صورتي امکان تفاهم ميان آقايان جليلي ،قاليباف و ولايتي ميسرتر خواهد شد در غير اينصورت احتمال اين تفاهم بعيد به نظر مي رسد.
وي درباره برنامه موتلفه در حمايت از کانديداي خاص گفت: همانطور که ما به طور رسمي اعلام کرده ايم تابع نظر نهايي ائتلاف اصولگرايان و جامعتين هستيم.بنابراين بايد تلاش صورت گيرد در آخرين مرحله ميان مجموعه اصولگرايان تفاهم ايجاد شود تا نامزدها به حداقل برسند.
عضو شوراي مرکزي موتلفه اسلامي تاکيد کرد:هر تصميمي که جامعتين اتخاذ کند ما از همان تصميم تبعيت مي کنيم.
ترقي همچنين آراء سعيد جليلي را در نظر سنجي ها پايين دانست و افزود: سعيد جليلي به تقويت مقبوليت اجتماعي نياز دارد تا در نظر سنجي ها در جايگاه بالاي قرار گيرد زيرا ايشان از بقيه خيلي عقب است.
وي خاطر نشان کرد:قاليباف و ولايتي در نظر سنجي ها حاضر هستند بنابراين به نظر مي رسد سعيد جليلي به کار تبليغاتي نياز دارد تا ببينيم ظرف 20روز آينده چه وضعيتي پيدا مي کند پس از آن در خصوص حمايت از ايشان تصميم گيري شود زيرا با بهبود شرايط آقاي جليلي در نظر سنجي ها ممکن است نظر روحانيت نسبت به حمايت از ايشان تغيير کند.
عضو شواي مرکزي موتلفه تاکيد کرد: از آنجايي که قاليباف به وحدت اصولگرايان معتقد است بنابراين اين احتمال وجود دارد که به نفع شخصي که جايگاه بالاتري در نظر سنجي ها دارد موضع خود را تغيير دهد البته تا روزهاي آخر نمي توان چنين انتظاري داشت.
وي سخنان اخير حداد عادل مبني بر احتمال کناره گيري اعضاي ائتلاف 1+2 به نفع سعيد جليلي را نظر ديگر اعضاي اين ائتلاف ندانست و افزود: آقاي حداد عادل معمولا از نظر جمع سخن مي گويند بنابراين اين بار نيز نظر شخصي خود را نداده اند.

منبع : خبرگزاري آريا

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، سعید جلیلی ، رتبه در نظر سنجی ها
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.