آخرين اخبار
كد خبر : ۲۹۸۸۴
زمان ارسال :‌ ۲۱:۰۰ ۱۳۹۲/۲/۳۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 1

باقری لنکرانی به نفع جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد

باقری لنکرانی به نفع جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد انتیران: کامران باقری‌لنکرانی پس از جلسه مشترک عصر امروز، انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به نفع «سعید جلیلی» اعلام کرد.

کامران باقری‌لنکرانی داوطلب یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از جلسه مشترک با سعید جلیلی دیگر نامزد انتخابات، از کاندیداتوری ریاست جمهوری انصراف داد.

جلیلی و لنکرانی عصر امروز و ساعتی پیش جلسه مشترکی داشتند.

 برخی اعضای شورای مرکزی این جبهه نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن تایید این خبر اعلام کردند جبهه پایداری در ساعات آتی در مورد این موضوع بیانیه‌ای منتشر می‌کند.

کامران باقری لنکرانی، سعید جلیلی و پرویز فتاح، سه گزینه جبهه پایداری برای انتخابات ریاست‌جمهوری بودند که در ابتدا در پی عدم پذیرش جلیلی و فتاح، لنکرانی به عنوان گزینه نهایی این جبهه معرفی شد، ولی بعد از ثبت‌نام جلیلی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، این گمانه‌ قوت گرفت که لنکرانی به نفع جلیلی انصراف خواهد داد؛ چراکه او اعلام کرده بود «ما رقابت درون‌گفتمانی نخواهیم داشت.»

حال به نظر می‌رسد ملاقات عصر امروز این دو کاندیدا به این تصمیم منجر شده که لنکرانی به نفع جلیلی کنار برود.

پیش از این نیز برخی تحلیل‌گران پیش‌بینی کرده‌اند ممکن است در روزهای آتی تعدادی دیگر از کاندیداهای اصولگرا به نفع جلیلی از حضور در عرصه انتخابات انصراف دهند.


منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدای انتخابات ، کامران باقری لنکرانی ، سعید جلیلی ، انصراف ، جبهه پایداری
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
امت
21:21 1392/2/31
لنكراني و جليلي عددي نيستند
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.