آخرين اخبار
كد خبر : ۳۰۰۸۹
زمان ارسال :‌ ۱۱:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

واکنش شنیدنی زاکانی به اعلام صلاحیت‌ها+صوت

اگر نیت‌مان خالص باشد، خدا ثواب چهار سال کار موفق را به ما می‌دهد

دکتر علیرضا زاکانی، پس از انتشار اخبار تأیید نشده مبنی بر اعلام اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری، در جلسه‌ای واکنش جالبی نشان داد.
 در جلسه عصر روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه شورای مرکزی جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی، که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، دکتر زاکانی به تشریح فضای انتخابات پرداخت.
وی در حاشیه اخبار تأیید نشده در خصوص اعلام اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری، به نکاتی اشاره کرد که متن کامل آن به همراه فایل صوتی در ادامه آمده است:
«به دوستان عرض می کردم، مفتی، مفتی، ما یک چیزی را بردیم. این مایی که می گویم، همه‌مان را عرض می کنم. گفتم اگر شورا [ی نگهبان] تأیید نکند، اگر نیت‌مان خالص باشد، خدا ثواب چهار سال کار موفق را به ما می‌دهد، اگر شورا تأیید بکند و در رقابت، حسب ظاهر، شکست بخوریم، خدا ثواب کار موفق را به ما می دهد و بیست روز هم زحمت اضافه رویش می گذارد. اگر هم در انتخابات موفق بشویم، آن وقت یک بار سنگین روی دوش ما می آید. خدا این توفیق را به ما داد که تا این مرحله در این مسیر باشیم.
بیانیه ای را بنده تنظیم کردم وخواستم خدمت دوستان بخوانم و راجع به مفادش با دوستان مشورت کنیم. این بیانیه را نوشتم تا زمانی که اسامی توسط شورا اعلام رسمی شد، منتشر شود، به این جهت که شورا در این شرایط، با کار بزرگی که در نفی آقای هاشمی و آقای مشایی کرد، تحت فشار قرار می گیرد و این بیانیه حداقل امکان ماست که به صحنه بیاوریم تا برای انقلاب منفعتی داشته باشد.
من نمی دانم با چه زبانی از دوستان حاضر و کسانی که اینجا نیستند، تشکر کنم. زبان از تشکر الکن است. ان شاء الله خدا همه جوره اجر بدهد و در این مسیری که هستیم بتوانیم تا انتها بایستیم.
آن روزی که خدمت مقام خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم، ایشان فرمودند که «بزرگترین ارزش، بسیجی ماندن است.» فرمودند «اینکه گفتی بسیجی هستم یا بسیجی ماندم، این بزرگترین ارزش برای امروز و آینده کشور است.»
ان شاء الله که همه مان بسیجی باشیم و مرد صحنه های سخت. از طرفی هم آرزو کنیم در انتخابات کسی که پیروز می شود، کسی باشد که صاحب این گفتمان و صاحب این اندیشه باشد.»


منبع : جهان نیوز

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، علیرضا زاکانی ، واکنش به رد صلاحیت
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.