آخرين اخبار
كد خبر : ۳۰۱۱۳
زمان ارسال :‌ ۱۳:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

ولایتی: ما سه نفر همچنان ادامه می‌دهیم/ نظر جامعتین در تعیین نامزد نهایی تاثیر اساسی دارد

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: بدون تردید نظر جامعتین در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در تعیین تکلیف نهایی حضور کاندیدا‌ها تاثیر اساسی دارد.

علی اکبر ولایتی در حاشیه همایش بیداری اسلامی؛ افق‌های آینده و انتخابات 92 در جمع خبرنگاران درباره تبلیغات انتخابات خاطر نشان کرد: مطابق قانون از زمانی که کاندیدا‌ها مجاز به تبلغات هستند بحث تبلیغات را آغاز می‌کنیم و با توجه به فرصتی که رسانه ملی و رادیو در اختیار کاندیدا‌ها قرار داده است فرصت و امکان کافی برای تبلیغات وجود دارد و نیازی به هزینه‌های مالی زیادی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد به نفع کسی از انتخابات کناره‌گیری کنید؟ گفت: ‌به هیچ وجه این امکان وجود ندارد و ان‌شاالله تا آخر هستم و منتظر آرای ملت هستیم هرکسی که در انتخابات پیروز شود مسلما حمایت آحاد ملت را خواهد داشت و مردم هم به سابقه و برنامه‌های افراد نگاه می‌کنند و در کنار آن به ظرفیت و سابقه افراد مهم توجه دارند.

این کاندیدا‌ی انتخابات در پاسخ به پرسش دیگری درباره تعطیلی ستاد انتخابات ستاد ائتلاف پیشرفت افزود: ما سه نفر همچنان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در ائتلاف پیشرفت با سایر کاندیدا‌ها هم رایزنی صورت می‌گیرد؟ گفت‌: همچنان در کنار بقیه برادران فعالیت خواهیم کرد تا این‌که به توافق برسیم. ما سه نفر تا آخر فعالیت خود را ادامه می‌دهیم و در نهایت تصمیم خواهیم گرفت که چه کسی باید به صحنه انتخابات به عنوان کاندیدا‌ی نهایی وارد شود.منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، دوره یازدهم ، نامزد نهایی ، ائتلاف پیشرفت ، نظر جامعتین ، علی اکبر ولایتی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.