آخرين اخبار
كد خبر : ۳۰۱۳۵
زمان ارسال :‌ ۲۳:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

ولایتی: انشاء الله تا آخر می مانیم

عضو ائتلاف برای پیشرفت در پاسخ به این سئوال که آیا به نفع کسی کناره گیری می کنید، گفت: به هیچ وجه؛ ما همچنان هر سه نفر تا آخر ادامه می دهیم و در نهایت تصمیم خواهیم گرفت که چه کسی باید به صحنه انتخابات به عنوان کاندیدای نهایی وارد شود، تصمیم جامعتین در تعیین تکلیف و انتخاب نامزد نهایی تاثیر اساسی دارد.

علی اکبر ولایتی در حاشیه همایش بیداری اسلامی افق های آینده و انتخابات 92 که در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران در خصوص تبلیغات انتخاباتی اش گفت: مطابق قانون از روزی که کاندیداها مجاز به تبلیغات هستند بحث تبلیغات را آغاز می کنیم.

وی افزود: با توجه به فرصتی که رسانه ملی در اختیار کاندیداها قرار داده است فرصت کافی برای تبلیغات وجود دارد و نیازی به هزینه زیاد نیست.

عضو ائتلاف در پاسخ به این سئوال که احتمال انصراف شما از کاندیداتوری ریاست جمهوری چقدر وجود دارد، افزود: به هیچ وجه این امکان وجود ندارد و ان شاء الله تا آخر می مانیم و منتظر آرای ملت هستیم.

وی افزود: هر کسی که در انتخابات پیروز شود مسلما حمایت اکثریت ملت را به دنبال دارد و مردم همه به سابقه برنامه و شخصیت کاندیداها توجه می کنند و توانایی آنان را برای حل مشکلات ارزیابی می کنند.

ولایتی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا ستاد ائتلاف برای پیشرفت تعطیل شده است، گفت: ما سه نفر همچنان به فعالیت های خود ادامه می دهیم .

وی در پاسخ به این سئوال که آیا کاندیداهای ائتلاف برای پیشرفت هر سه در انتخابات حضور خواهند داشت، گفت: همچنان در کنار بقیه کاندیداها فعالیت خواهیم کرد تا به توافق برسیم.

عضو ائتلاف برای پیشرفت در پاسخ به این سئوال که آیا به نفع کسی کناره گیری می کنید، گفت: به هیچ وجه ؛ ما همچنان هر سه نفر تا آخر ادامه می دهیم و در نهایت تصمیم خواهیم گرفت که چه کسی باید به صحنه انتخابات به عنوان کاندیدای نهایی وارد شود.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: تصمیم جامعتین در تعیین تکلیف و انتخاب نامزد نهایی تاثیر اساسی دارد.

ولایتی همچنین در پایان سخنرانی خود در جمع خبرنگاران با اشاره به افراد کابینه اش گفت: من با کسانی همکاری خواهم کرد که متعهد و متخصص باشند و در کنار آن نیز مشورت پذیر باشند.

وی افزود: افراد علاوه بر تجربه و تخصص باید مشورت پذیر باشند تا بتوانند با استفاده از نظرات گروه های صاحب نظر به مسائل مهم رسیدگی کنند.

 این کاندیدای ریاست جمهوری تاکید کرد: به طور حتم در اداره کشور از همه نیروهای اصولگرا استفاده خواهم کرد و ان شاء الله کسانی که کار را در دولت من به عهده می گیرند افرادی متقی و خداترس خواهند بود. چرا که غیر از تجربه و مشورت پذیری باید افراد تقوا هم داشته باشند که اگر این گونه باشد فساد اداری نیز در کشور کاهش خواهد یافت.

ولایتی مبارزه با فساد را یکی از اولویت های اصلی دولت خود نام برد و گفت: با وجود همه مشکلات اقتصادی مردم قدرشناس انقلاب و نظام هستند به طوری که با حضور در صحنه های مختلف و ایام الله 22 بهمن از انقلاب و نظام خود دفاع خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که اولویت شما در حوزه سیاست خارجی و ارتباط با کشورهای همسایه چیست، ادامه داد: قطعا بازسازی روابط خارجی با کشورهای همسایه یکی از اولویت های دولت من خواهد بود.

عضو ائتلاف برای پیشرفت تاکید کرد: ما باید با کشورهای همسایه درخت دوستی بنشانیم و باید در جهت تحکیم روابط و گسترش مناسبات سیاسی و اقتصادی قدم برداریم .

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا به نفع کاندیدای دیگری کناره گیری خواهید کرد، گفت: این کار را نخواهم کرد.

همچنین ولایتی درباره جایگاه فلسطین در دولت آینده خود، تصریح کرد: فلسطین از جمله مهمترین مسائل سیاست خارجی ایران است و به طور حتم در دولت آینده من مورد توجه قرار خواهد گرفت.

منبع : خبرگزاری مهر

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، کاندیدای انتخابات ، یازدهمین دوره ، علی اکبر ولایتی ، ائتلاف پیشرفت
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.