آخرين اخبار
كد خبر : ۳۰۱۷۶
زمان ارسال :‌ ۱:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۴
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

اسامی تائیدصلاحیت‌شدگان انتخابات شوراها به فرمانداری‌ها اعلام شد

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران گفت: اسامی 312 دواطلب تائید صلاحیت شده در هیات نظارت که صلاحیتشان در هیات‌های اجرایی رد شده بود، امروز به فرمانداری‌ها اعلام شد.

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه در استان تهران 4539 نفر برای 41 شهر استان تهران ثبت‌نام کردند، اظهارداشت: 4175 نفر نیز برای 460 روستای استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه از اسن تعداد 644 نفر توسط هیئت‌های اجرایی تأیید نشدند و 600 نفر از آنها اعتراض خود را به هیئت عالی نظارت استان تهران ارسال کردند، افزود: بعد از بررسی 10 روزه زی دیشب و امروز نتایج به 16 فرمانداری استان تهران ارسال شد.

طلا ادامه داد: 312 نفر از 600 نفر تأیید شدند و 283 نفر نیز رد شدند که نتیجه اعتراض 5 نفر آنها هم فردا اعلام می‌شود.

این نماینده مجلس افزود: در کل شهر تهران هم با احتساب 105 نفری که در شهر ری ثبت‌نام کردند 1960 نفر بود که از این تعداد هیئت اجرایی صلاحیت آنها را تأیید نکرد؛ 200 نفر هم اعتراض داشتند که در بررسی این 10 روز 89 نفر تأیید و 106 نفر تأیید نشدند.

وی ادامه داد: تاکنون در شهر تهران 1609 نفر صلاحیتشان برای حضور در رقابت های انتخاباتی شوراها تائید شده است و این آمار با احتساب 1520 داوطلبی که صلاحیتشان در هیات‌های اجرایی و هیات نظارت تائید شده بود و همچنین تائید صلاحیت 89 کاندیدایی که در صلاحیتشان در هیات‌های اجرایی رد ولی در هیات نظارت تائید شد، محاسبه شده است.

طلا همچنین اظهار داشت: هیات عالی نظارت استان تهران از فردا کار بررسی صلاحیت داوطلبانی که صلاحیتشان در هیات های اجرایی تائید شده بود اما در هیات نظارت شهرستان رد شده بود را آغاز می‌کند که این داوطلبان در چهار روز گذشته اعتراضات خود را اعلام کرده بودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نتایج این بررسی‌ها نیز نهایتا تا 12 خرداد به فرمانداری‌های مربوطه اعلام می‌شود.

منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، شورای شهر ، دوره چهارم ، اسامی تائید صلاحیت‌شدگان ، انتخابات شوراه ، حسین طلا
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.