آخرين اخبار
كد خبر : ۳۰۳۹۶
زمان ارسال :‌ ۱۷:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۷
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

نظرسنجی «انتخاب» / حسن روحانی با 36 درصد اول، حداد عادل زیر یک درصد آخر!

انتیران: نظرسنجی اینترنتی پایگاه خبری «انتخاب» ، حاوی نتایج حیرت انگیزی است که احتمالآً با خروج آیت الله هاشمی از صحنه انتخابات ، اندکی از آرای وی به سوی نیروهای معتدل سرازیر شده است. در این نظرسنجی که 3 روز در صفحه نخست «انتخاب» بود، نزدیک به 53 هزار نفر شرکت کردند که بیش از 36 درصد شرکت کنندگان حسن روحانی را گزینه اصلح می دانند.نظرسنجی اینترنتی پایگاه خبری «انتخاب» ، حاوی نتایج حیرت انگیزی است که احتمالآً با خروج آیت الله هاشمی از صحنه انتخابات ، اندکی از آرای وی به سوی نیروهای معتدل سرازیر شده است.

بنابراین گزارش، در این نظرسنجی که 3 روز در صفحه نخست «انتخاب» بود، نزدیک به 53 هزار نفر شرکت کردند که بیش از 36 درصد شرکت کنندگان حسن روحانی را گزینه اصلح می دانند.

پس از روحانی، محمدرضا عارف با 23 درصد در رتبه بعدی قرار دارد.

همچنین محمدباقر قالیباف شهردار فعلی تهران نیز با 15 و نیم درصد سومین گزینه اصلح از دید مخاطبان «انتخاب» است .

همچنین سعید جلیلی با 9 و نیم درصد، ولایتی با رائی نزدیک به 6 درصد، محسن رضایی با 5 و نیم درصد، محمد غرضی با سه درصد ، به ترتیب رتبه های چهارم، پنجم، ششم و هفتم را کسب کرده اند.

قابل ذکر است، غلامعلی حدادعادل عضو ائتلاف 2+1 با رایی کمتر از یک درصد در آخرین رده ی نظرسنجی «انتخاب» قرار دارد.قابل ذکر است، در نظرسنجی دو سایت خبری عصر ایران و فرارو نیز نتایجی مشابه به دست آمده است.


منبع : انتخاب

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، نظرسنجی ، حسن روحانی ، محمدرضا عارف ، محمدباقر قالیباف ، سعید جلیلی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.