آخرين اخبار
كد خبر : ۳۱۱۰۶
زمان ارسال :‌ ۱۶:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۱۹
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

سایه انتخابات ریاست جمهوری بر سر فدراسون فوتبال

تاج از همکاری با حداد عادل انصراف داد!

انتیران: کفاشیان از کارکنان فدراسیون و سازمان لیگ خواسته که در ستاد انتخاباتی هیچ نامزدی حضور پیدا نکنند تا در صورتی که هر فردی رییس جمهور شد به دلیل مواضع قبلی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ اتفاقی برای این فدراسیون نیفتد.
رقابت كانديداهاي رياست جمهوري در حوزه ورزش نيز جالب است و آنها سعي دارند تا با استفاده از مديران اين عرصه بتوانند آراي جامعه ورزش را به سود خود بگيرند.

در همين راستا ظاهرا قرار بود تا مهدي تاج رئیس سازمان لیگ با ستاد انتخاباتی حداد عادل همكاري كند اما یک روز بعد از اعلام همکاری تاج با ستاد انتخاباتی حداد عادل به عنوان رئیس کمیته ورزش، تاج جای خود را به انصاری فرد مدیر روابط عمومی سابق وزارت ورزش داد. دلیل اصلی این انصراف حرف های علی کفاشیان بوده که از کارکنان فدراسیون و سازمان لیگ خواسته که در ستاد انتخاباتی هیچ نامزدی حضور پیدا نکنند تا در صورتی که هر فردی رییس جمهور شد به دلیل مواضع قبلی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ اتفاقی برای این فدراسیون نیفتد و این فدراسیون درگیر مسایل سیاسی بعد از انتخابات نشود. ظاهرا مهدی تاج هم انتظار نداشته که خبر همکاری اش با حداد عادل رسانه ای شود و بعد از این اتفاق سریعا اعلام انصراف کرده است!

منبع : افکارنیوز

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، فوتبال ، انصراف تاج ، غلامعلی حداد عادل
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.