آخرين اخبار
كد خبر : ۳۱۲۳۳
زمان ارسال :‌ ۸:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۲۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

«55 درصد شرکت کنندگان در انتخابات به اصولگرایان رأی می دهند»

انتیران:  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کناره‌گیری محمدرضا عارف و غلامعلی حداد عادل در انتخابات، اجماع اصولگرایان را موجب رأی‌آوری این جریان و انتخاب رئیس جمهور اصولگرا دانست.
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در گفت‌وگو با فارس با تأکید بر ضرورت به اجماع رسیدن نامزدهای اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: هر چه اصولگرایان با یکدیگر متحدتر باشند، آمار آرا بهتر و نتیجه انتخابات به نفع آنان است.

حسینی افزود: نامزدهای جریان اصولگرایی اگر بخواهند ایران را به دشمنان داخلی و خارجی نفروشند و به تفرقه‌ها دامن نزنند، باید در معرفی نامزدهای نهایی به اجماع برسند.
وی انجام این امر را موجب رأی‌آوری اصولگرایان دانست و ادامه داد: البته در حال حاضر نیز امکان انتخاب نامزد اصولگرا وجود دارد؛ به طوری که طبق نظرسنجی‌ها 55 درصد از آرای مردم متعلق به جریان اصولگرایی است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بیان کرد: با توجه به کناره‌گیری غلام‌علی حداد عادل از عرصه انتخابات در ائتلاف سه‌گانه میان این نامزدها با قالیباف و ولایتی، سایر نامزدها نیز باید با توجه به ملاک‌هایی که داشتند، به تعهدات خود عمل کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، اجماع اصولگرایان ، نظرسنجی ها ، کناره گیری ولایتی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.