آخرين اخبار
كد خبر : ۳۱۴۵۰
زمان ارسال :‌ ۹:۰۰ ۱۳۹۲/۳/۲۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران:

احتمال اعلام برگزید‌گان انتخابات شورای شهر تهران تا غروب امروز

انتیران: رئیس ستاد انتخابات شهر تهران گفت: تلاش می‌شود تا غروب امروز اسامی برگزیدگان انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام شود.

سعید احمدی‌شهرکی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه تا به این لحظه از جمع 3 هزار و 739 صندوق شورای شهر در تهران، ری و شمیرانات بالغ بر 2 هزار صندوق شمارش شده است، اظهار داشت: بیش از 40 هزار نفر نیروی انسانی در شعب اخذ رأی در این دو روز گذشته اقدام به شمارش آراء مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها کرده‌اند.
وی تصریح کرد: ستاد انتخابات شهر تهران به طور منظم و براساس برنامه‌ریزی انجام شده اقدام به شمارش آراء شهروندان تهرانی، ری و شمیرانات در خصوص شورای شهر کرده است که به زودی نتایج آن اعلام می‌شود.
شهرکی بیان داشت: شمارش آراء شورای شهر کار بسیار سنگین و دشواری است به طوری که بالغ بر یک میلیون و 200 هزار تعرفه باید شمارش شود که در هر طرف بالغ بر 20 کاندیدای شورای شهر نوشته شده است.
رئیس ستاد انتخابات شهر تهران خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا غروب امروز نتایج شمارش آراء شورای شهر به پایان برسد و افرادی که به عنوان نماینده مردم در پارلمان شهری انتخاب شده‌اند معرفی ‌شوند.

منبع : خبرگزاری فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، ریاست جمهوری ، سعید احمدی‌شهرکی ، اعلام ‌اسامی انتخابات شورای شهر تهران
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.