آخرين اخبار
كد خبر : ۳۲۷۳۱
زمان ارسال :‌ ۱۸:۴۵ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

آیت الله موحدی کرمانی:

اگر اصولگرایان نجبند سیلی می خورند

آیت الله موحدی کرمانی گفت: باید در مقابل هر گناهی واکنش نشان دهیم و تلاش کنیم که این فیلم‌های مبتذل و کنسرت‌های خطرناک ریشه‌کن شود.

به گزارش «انتخاب»، آیت الله موحدی کرمانی در اختتتامیه همایش جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد، اظهار کرد: آنان که خود را پایبند اصول می‌دانند باید با هم متحد باشند، اگر اصولگرایان در برخی از موارد اختلاف دارند برای حفظ وحدت کوتاه بیایند.

گزیده سخنان دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در ادامه می آید:

در قرآن بر برپایی نماز تاکید شده است؛ یعنی مسئولان تلاش کنند رابطه مردم با خدا خوب باشد، مردم از حکومت پاکی و حفظ نظام می‌خواهند و اجازه نمی‌دهند که کنسرت‌های خطرناک در این کشور برگزار شود.

باید حکومت مقتدرانه فریضه امر به معروف و نهی ازمنکر را انجام دهد، می‌گویند که این شیوه مقابله با بی‌حجابی جواب نمی‌دهد؛ خوب شیوه‌ای را به کاربگیرید که به کار رود.

جمعی در کشور به عنوان اصولگرا وجود دارند که پایبند اصول هستند و این اصول همان اصولی است که اگر ضایع شد نشان دهنده افول دولت اسلامی است.

بدون تعارف باید گفت که این جمع متدین دلسور وفادار به قرآن و رهبری و ولایت باید بجنبند و اگر نجنبیم سیلی می خوریم و خدای نکرده به دست ما سیلی به اسلام زده می شود و این خیلی مهم است.

اصولگرایان اگر یک جایی باید کوتاه بیایند، بیایند چون باید سعی کرد تا به یک نظر رسید ولو آنکه از مبانی کوتاه بیائید چون با همان مبانی هم اگر تحلیل شود وحدت مهمتر است.

گروههای اصولگرا اگر در مورد سه یا چهار نفر در فهرستهای انتخاباتی اختلاف نظر دارند برای خدا و حفظ وحدت کوتاه بیایند.

وظیفه تیم مذاکره‌کننده است که به آنچه رهبری می‌گوید بگوید چشم و طبق نظر ایشان کار را ادامه دهد، در غیر این صورت آنها به کشور خیانت کرده‌اند که امیدواریم این گونه نباشد.


منبع : انتخاب

كلمات كليدي : انتخابات مجلس ، مجلس دهم ، اصولگرایان ، وحدت ، همگرایی ، همایش ، جامعه اسلامی ، دانشگاه فردوسی ، موحدی کرمانی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.