آخرين اخبار
كد خبر : ۳۲۹۵۷
زمان ارسال :‌ ۴:۴۵ ۱۳۹۴/۲/۱۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

میرمحمدی:

مجلس آینده را مستقل‌ها تشکیل می‌دهند

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پر رنگ مردم در انتخابات سبب سربلندی و امنیت ایران اسلامی می‌شود و این امر با همدلی و وفاق محقق خواهد شد.

سیدمحمد حسین میرمحمدی در اولین نشست خبری خود در سال جدید درباره انتخابات سال جاری مجلس، استانی شدن انتخابات مجلس را به صلاح ندانست و گفت: این طرح برای بار دوم در مجلس مطرح شد که کلیات آن نیز به تصویب رسید؛ گرچه به نظر من دارای نواقصی هم هست؛ چراکه نبود تشکل‌های سیاسی فعال درکشور سبب می‌شود که این طرح نتواند پاسخگوی عده‌ای از مردم به ویژه در شهرستان‌ها باشد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس در رابطه با ترکیب مجلس آینده، خاطرنشان‌کرد: پیش‌بینی می‌کنم ترکیب مجلس آینده به گونه‌ای باشد که اکثریت آن را افراد مستقل تشکیل دهند و در گروه اصلاح طلبان و اصولگرایان نیز شاهد تغییرات جزئی خواهیم بود.

وی در رابطه با وزرای دولت فعلی نیز اظهار کرد: وزیر بهداشت بهترین وزیر دولت است؛ گرچه توجه شخص رئیس‌جمهور نیز به حوزه سلامت بسیار مهم بوده است. وزیر امور خارجه نیز از وزرای خوب دولت است. نگاه دولت تدبیر و امید حرکت به سوی منافع ملی و کاهش هزینه‌های کشور است که نگاه درستی است و ما در عین حال که باید اصول‌مان را حفظ کنیم. دلیلی ندارد که هزینه‌های اضافی به کشور تحمیل کنیم.

وی خاطر‌نشان‌کرد: انتظار داریم که وزاری دولت تدبیر و امید به جای ستادی بودن، میدانی عمل کنند؛ چراکه حضور وزرا در بین مردم می‌تواند به نوعی آرامش خاطر عمومی را منجر شود.


منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ، مجلس ، شورای اسلامی ، مجلس دهم ، قانون انتخابات ، استانی شدن ، مسقل‌ها ، مجلس آینده
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.