آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۰۷۴
زمان ارسال :‌ ۲:۰۰ ۱۳۹۴/۹/۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

کنایه حداد به جلیلی، قالیباف یا ولایتی؟

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با نگاهی گذرا به رویدادهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی مشخص می شود که استقلال سیاسی کشور نتیجه بصیرت سیاسی مردم ایجاد شده است.

غلامعلی حداد عادل عصر چهارشنبه در همایش بصیرت سیاسی در پرتو اصولگرایی در بوشهر افزود: این بصیرت سیاسی حاصل تلاش های رهبر معظم انقلاب است که به عنوان یک گفتمان در طی سال های اخیر آن را در جامعه رواج داده اند.

وی اضافه کرد: ترجیح منفعت پایدار بر سودهای های زودگذر از شاخص های انسان با بصیرت است و فردی که بصیرت دارد می تواند بدون این که تحت تاثیر فضای تبلیغاتی کاذب قرار گیرد رجال را با معیار حق مورد سنجش قرار دهد.

حداد عادل اظهارکرد: تعریف مقام معظم رهبری از بصیرت این است که انسان دارای بصیرت براحتی فریب نمی خورد، فراموش کار و کم حافظه نیست و دارای قدرت تجزیه و تحلیل است.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره این که انقلاب مشروطه توسط روحانیت پایه گذاری شد یادآورشد: اما به دلیل نبود بصیرت در بین خواص آن دوره یک روحانی که بدنبال مشروطه مشروعه اعدام می شود، در حالی که مردم در پای چوبه دار او کف می زدند که این بی بصیرتی پس از 14 سال منجر به ظهور یک قلدر به نام رضا خان شد.

وی بیان کرد: در تاریخ صدر اسلام نیز نمونه ای از این بی بصیرتی دیده شد و درحالی که حضرت علی ( ع ) در جنگ صفین برای رسیدن به پیروزی راه اندکی داشت، همین خواص بی بصیرت تسلیم فریب و نیرنگ دشمن شدند.

حداد عادل اضافه کرد: در دنیای کنونی نیز عده ای به نام اسلام از افغانستان، پاکستان، چچن، سومالی و بخش هایی از اروپا با ریش های بلند برای به اصطلاح جهاد در کسوت گروه داعش به سوریه می روند و مسلمانان را می کشند در حالی که اسرائیل در تاریکی نشسته و آنها را یک گنج بی بدیل برای خود می داند.

وی ادامه داد: این نوع مسلمان کشی نشان دهنده بی بصیرتی است که در داعش بوجود آمده است.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به بی بصیرتی عده ای در فتنه 88 گفت: یک عده ای برای دو روز قدرت دنیوی نظام جمهوری اسلامی ایران را بدون هیچ استدلال و سندی متهم به تقلب در انتخابات کردند در حالی بهانه های بی شماری علیه جمهوری اسلامی به دست مخالفان نظام دادند.

وی اظهار کرد: کسانی هم که در انتخابات می فهمند اگر تعدد نامزدها باشد، شکست می خوردند اما باز هم لجاجت می کنند و هرچه به آنها گفته می شود که واقعیت چیست اما قبول نمی کنند و وقتی هم که نتیجه انتخابات معلوم شد آن زمان هر کدام، دیگری را متهم می کند که در نهایت دودش به چشم همه می رود.

نماینده تهران در مجلس گفت: ریشه بصیرت ایمان، دوری از هوای نفس و اجتناب از حرام خواری و فوائد بصیرت این است که مانند چراغی راه راست را به انسان نشان می دهد.

حداد عادل اظهارکرد: امروز ایران اسلامی به عنوان کشوری درمنطقه است که چراغ ایمان را روشن کرده و بر اندیشه جدایی دین از سیاست خط بطلان کشیده است.

وی افزود: این عظمت و تاثیرگذاری جمهوری اسلامی ایران در منطقه با توپ و اسلحه و ترور و توطئه ایجاد نشده است بلکه به دلیل صداقتش در انتقال پیام اسلام راستین بوده است.

نماینده مردم تهران درمجلس با بیان این که هم اینک درجنگ اقتصادی هستیم گفت: همان طور که درهشت سال جنگ تحمیلی انواع فشارها را تحمل کردیم امروز نیز با ایستادگی در برابر این جنگ اقتصادی، انتظارات رهبری با برنامه های اقتصاد مقاومتی را تامین می کنیم و با بصیرت پیروز خواهیم بود.

وی مسیر پیروزی نظام را ایمان به خدا، وحدت مردم و اطاعت از رهبری دانست و افزود: دشمنان نظام با درک این سه شاخص با ایجاد 130 کانال ماهواره ای بدنبال بی ایمان کردن مردم، تزلزل بین خانواده های ایرانی و افزایش فساد اخلاقی در جامعه هستند.

حداد عادل یادآورشد: سعی ما درمجلس شورای اسلامی حرکت درمسیر مقام معظم رهبری است و هر گونه انتقاد و حمایت از دولت را در این چارچوب می دانیم.

وی افزود : اصولگرایی را در این می بینیم که دست به دست هم و با ایمان به خدا و اتحاد پشت سر رهبری حرکت کنیم.


منبع : پایگاه خبری تیک

كلمات كليدي : انتخابات مجلس ، مجلس دهم ، اصولگرایان ، وحدت اصولگرایان ، نامزد ، غلامعلی حدادعادل
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.