آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۳۱۸
زمان ارسال :‌ ۱۵:۴۵ ۱۳۹۴/۹/۲۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

متکی در انتخابات مجلس کاندیدا نمی‌شود

دبیرکل کانون فارغ‌التحصیلان شبه قاره هند گفت: بارها از آقای متکی پرسیدم که در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام می‌کنید که وی گفت "انشاءالله نه".

حکیم جوادی دبیرکل کانون فارغ‌التحصیلان شبه قاره هند درباره کاندیداتوری منوچهر متکی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: من بارها از آقای متکی این سؤال را پرسیدم که آیا در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام می‌کنید و او مرتب این کلمه را مطرح کرد که "انشاءالله نه".

وی با اشاره به شایعات برخی رسانه‌ها و سایت‌های خبری در مورد کاندیداتوری آقای متکی، گفت: چندی پیش اظهاراتی درباره برجام و موارد حقوقی از آقای متکی پخش شد و شبکه‌های مجازی و سایت‌های خبری مطالبی را در مورد وی منتشر کردند که در شأن این سایت‌ها، آقای متکی و نظام نبود.

دبیرکل کانون فارغ‌التحصیلان شبه قاره هند افزود: آقای متکی بر مبنای تجربه 30 ساله خود موارد حقوقی را درباره برجام مطرح کردند که اگر رعایت می‌شد، تیم حقوقی ایران در برجام تقویت می‌شد، اما این سایت‌های خبری مدعی شدند که آقای متکی به دلیل حضور در صحنه انتخابات این مطالب را مطرح کرده است.

جوادی ادامه داد: آقای متکی نیز به من گفت روزش که برسد آنها متوجه می‌شوند که من کاندیدای مجلس نیستم و این شعر را خواند "هر کسی از ظن خود شد یار من، از درون من به جز اسرار من".

وی در پایان یادآور شد: آقای متکی به عنوان یک رجل سیاسی حتماً در انتخابات مجلس فعال خواهد بود، اما مستقیم کاندیدا نمی‌شود.

منبع : بلاغ

كلمات كليدي : انتخابات مجلس دهم ، کاندیداتوری ، منوچهر متکی ، حکیم جوادی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.