آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۶۲۵
زمان ارسال :‌ ۲۲:۲۱ ۱۳۹۴/۱۰/۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

برگزاری انتخابات قانونمند بزرگترین پیروزی است

استاندار البرز گفت: امروز جهانیان چشم به تحولات داخلی ایران اسلامی دوخته و منتظر نتیجه این دو انتخابات حساس هستند و مهمترین پیروزی حضور حداکثری مردم و برگزاری انتخاباتی قانونمند است.
 
 

سید حمید طهایی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی همواره حامی نظام و انقلاب و ولایت بوده و در تمام صحنه‌هایی که ایران اسلامی نیاز به حضور همه جانبه مردم داشته است، ملت ایران به صورت یک پارچه وارد میدان شده‌اند.

وی افزود: به عنوان نمونه در روزهای حساس سال 92 و در حالی که جهانیان چشم به انتخابات ایران داشتند، مردم ما با درکی صحیح از شرایط داخلی و خارجی کشور، به پای صندوق‌های رای رفته و بار دیگر اقتدار خود را به اثبات رساندند.

نماینده عالی دولت در استان البرز تصریح کرد: رهبری عظیم‌الشان انقلاب از این حضور پرشور با عنوان حماسه سیاسی یاد فرمودند و مطمئن هستیم که در انتخابات حساس و سرنوشت‌ساز اسفند ماه سال جاری نیز مردم ما حماسه دیگری خلق خواهند کرد.

طهایی با اشاره به در پیش بودن انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز نیز جهانیان چشم به تحولات داخلی ایران اسلامی دوخته و منتظر نتیجه این دو انتخابات حساس هستند و مهمترین پیروزی حضور حداکثری و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای و برگزاری انتخاباتی قانونمند است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم و حداکثری در البرز پیش‌بینی شده است، گفت: هیچ دغدغه‌ای در این زمینه نداریم و تمام مقدمات لازم فراهم شده است.

استاندار البرز افزود: دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف و هیئت‌های اجرایی و نظارت به صورت بی‌وقفه در تلاش هستند تا بار دیگر شاهد برگزاری انتخاباتی سالم در البرز باشیم.

طهایی با اشاره به اینکه انتخابات پیش رو نخستین انتخاباتی است که در دولت تدبیر و امید برگزار می‌شود، گفت: تمام تلاش دولت و مدیران دولتی این است که مردم بتوانند آزادانه در پای صندوق‌های رای حضور یافته و منتخبان خود را راهی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی کنند.

وی در پایان بار دیگر از رسانه‌ها، احزاب و گروه‌های سیاسی، کاندیداها و حامیان آنها خواست تا چارچوب‌های قانونی را در انجام فعالیت‌های خود رعایت کنند.منبع : فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات مجلس دهم ، خبرگان رهبری ، انتخابات قانونمند ، استاندار البرز ، سید حمید طهایی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.