آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۶۶۰
زمان ارسال :‌ ۶:۱۱ ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

جانشین عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا:

برخی‎ با سرمایه‌گذاری برای راهیابی به خبرگان ندای شوم شورای رهبری سر می‌دهند

جانشین عقیدتی‌سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا گفت: برخی‌ ندای شوم شورای رهبری را سر می‌دهند و فکر می‌کنند با راه پیدا کردن به مجلس خبرگان و مجلس می‌توانند به اهداف خود دست پیدا کنند و حتی در این زمینه نیز قصد سرمایه‌گذاری دارند.

حجت‌الاسلام سیدضیاالدین آقاجان‌پور صبح امروز در همایش حماسه 9 دی در مرکز مازندران در مجتمع اهل بیت ساری، اظهار کرد: روز 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت بوده و پیوند مردم با ولایت عمیق، قلبی و ناگسستنی است.

وی تصریح کرد: پیوند با ولایت در دین اسلام یک اصل و از دستورات دینی است.

جانشین عقیدتی‌سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا اضافه کرد: دین بدون امامت و ولایت کامل نیست و این موضوع حتی در دوران پیامبر (ص) مطرح شد و بعد از واقعه غدیر آیه نازل شد که دین پیامبر (ص) کامل شد.

وی با اعلام اینکه نظام اسلامی بدون ولایت معنی پیدا نمی‌کند، افزود: نمی‌توانیم اعلام کنیم که جامعه دینی است، اما در آن جامعه اعتقاد به ولایت وجود نداشته باشد.

آقاجان‌پور با بیان اینکه برخی از کشورها به‌نام جامعه اسلامی نام‌گذاری شدند، یادآور شد: عربستان، اردن و مصر در اسم اسلامی هستند، ولی به‌دلیل عدم بهره‌مندی از ولایت فقیه نوکر حلقه به گوش ایادی استکباری هستند، جامعه‌ای که در آن روح اسلامی حاکم نباشد، منویات اسلام اجرا نشود، جامعه اسلامی نیست.

وی با اعلام اینکه بررسی تاریخ اسلام نشان می‌دهد که بیشترین دشمنی در تاریخ علیه ولایت فقیه بود، گفت: دشمنی با ولایت فقیه از زمان معرفی امام علی (ع) در برنامه کاری دشمنان بود و منافقان وقتی فهمیدند که پیامبر (ص) قصد معرفی کردن امام علی (ع) را به‌عنوان ولی فقیه دارد، طرح قتل پیامبر (ص) را نیز در برنامه کاری خویش قرار دادند.

جانشین عقیدتی‌سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا درباره طرح فتنه 88 نیز گفت: در این دوره همه گروه‌های معاند با هم متحد شده و پا به میدان گذاشتند، آمریکا، اسرائیل، انگلیس، کشورهای اتحادیه اروپا و منافقین از جمله ارگان‌هایی بودند که دست به دست هم دادند تا نظام اسلامی را سرنگون کنند.

وی اضافه کرد: آنها برای مبارزه با ولایت و امامت با هم متحد شدند، فتنه‌گران از اعتقادات مردم سوءاستفاده کرده و با استفاده از شعار الله‎اکبر و یا حسین (ع) سعی داشتند که علیه نظام اسلامی شورش کنند.

آقاجان‌پور ادامه داد: فتنه 88 تشابه زیادی با واقعه عاشورا و اردوگاه مقابل امام حسین (ع) داشت، تفاوت آن دوران با سال 88 این بود که مردم با برخی خواص ناآگاه همراه نشدند و در کنار ولایت فقیه قرار گرفتند.

وی درباره دلیل یوم‌ا‌لله بودن روز 9 دی، بیان کرد: تجلی قدرت خدا در مقابله با فتنه بزرگ به‌خوبی مشخص است، کسی نمی‌توانست پیش‌بینی کند که در کشور چه اتفاقی خواهد افتاد، در همان ایام فتنه تعدادی از افراد مومن و متدین می‌پرسیدند که چه‌طور می‌تواند اردوگاه مقابل اردوگاه فتنه‌گران باشد، در حالی که بسیاری از همان افراد در دوران انقلاب اسلامی در کنار امام راحل قرار داشتند.

جانشین عقیدتی‌سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا یادآور شد: حضور برخی از شخصیت‌های دوران انقلاب اسلامی یک سابقه تاریخی دارد و این اتفاق در دوران جمل برای علی (ع) هم پیش آمده بود.

وی بیان کرد: نباید حق را با شخصیت‌ها شناسایی کرد، افراد و شخصیت‌ها در طول زمان و تاریخ در حال تغییر هستند، در این طور مواقع باید حق‌شناس بود و حق و باطل را باید به‌خوبی شناسایی کرد.

آقاجان‌پور گفت: فتنه 88 به‌خاطر هوا و هوس، پیگیری مطالبات فرزندان، گرفتن مصونیت برای افراد خانواده و نیز سایر منافع دنیوی خواص را مجبور به همراهی با فتنه‌گران کرد.

وی بیان کرد: حاکمیت علوی اجازه تعدی به فتنه‌گران و نیز افراد زیاده‌خواه را نمی‌دهد.

جانشین عقیدتی‌سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا ادامه داد: در دوران انتخابات قرار داریم، افرادی را انتخاب کنیم که در دوران مسئولیت به فکر حفظ منافع اسلام باشند.

وی در پایان گفت: برخی‌ها ندای شوم شورای رهبری را سر می‌دهند و فکر می‌کنند با راه پیدا کردن به مجلس خبرگان و مجلس می‌توانند به اهداف خود دست پیدا کنند و حتی در این زمینه نیز قصد سرمایه‌گذاری را دارند.منبع : فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخاباتخبرگان رهبری ، جانشین عقیدتی‌سیاسی ، ستاد فرماندهی کل قوا ، شورای رهبری
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.