آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۶۸۵
زمان ارسال :‌ ۱۹:۱۵ ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

اصلاح طلبان با نام نویسی فله ای به دنبال بحران آفرینی هستند

نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است که اصلاح‌طلبان با نام‌نویسی فله‌ای، فتنه دیگری را قبل از انتخابات آغاز کرده‌اند و می‌خواهند برای کشور بحران‌آفرینی کنند.

 مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس صبح امروز (پنج‌شنبه) در حاشیه نخستین همایش ائتلاف اصولگرایان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر رمز اصلاح‌طلبان در سال ۸۸ به تعبیر آقای ابطحی تقلب بود این بار فتنه را در قبل از انتخابات و با شعار ردصلاحیت شروع می‌کنند.

وی درخصوص ثبت نام گسترده اصلاح طلبان نیز افزود: ثبت نام اصلاح‌طلبان چه در انتخابات مجلس خبرگان و چه در انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق شنیده‌ها و اطلاعات من حکایت از این دارد که برخی‌ از آنها علی‌رغم اطلاع از رد صلاحیت خود ثبت‌نام کرده‌‌اند تا در کشور بحران‌آفرینی ایجاد کنند بنابراین این سناریویی است تا جامعه را با بحران جدیدی روبه‌رو کرده و در مقابل ما باید هوشمندی خود را نشان دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی براینکه تحلیل‌تان از سخنان کرباسچی مبنی براینکه ما باید از جناح رقیب یارگیری کنیم چیست، گفت: بله، آنها چنین نقشه‌ای دارند بنابراین باید اصولگرایان دقت کنند که پازل آنها را تکمیل نکنند و با هوشمندی خود اجازه عملی شدن نقشه ‌آنها را ندهند.منبع : فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات مجلس دهم ، اصلاح طلبان ، فتنه ، مهرداد بذرپاش
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.