آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۷۲۸
زمان ارسال :‌ ۱۶:۴۰ ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

3 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی انصراف دادند

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از انصراف سه نفر از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه این استان خبر داد.
 
 

شکرالله حسن‌بیگی اظهار داشت: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 342 نفر کاندیدا از استان مرکزی ثبت نام کردند که از این تعداد سه نفر انصراف خود را اعلام و یک نفر نیز به علت تصادف فوت و از دور رقابت خارج شد.

وی تصریح کرد: از مجموع  این چهار نفر دو نفر از حوزه اراک، کمیجان و خنداب، یک نفر در حوزه انتخابیه تفرش،آشتیان و فراهان اعلام انصراف کرده و یک نفر نیز از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه به علت فوت شدن از گردونه انتخابات خارج شده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با بیان اینکه پایان ساعت اداری روز چهاردهم دی ماه فرصت بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان می‌رسد، بیان داشت: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان، هیئت اجرایی نتایج بررسی صلاحیت‌ها را به اطلاع داوطلبان خواهند رساند.

به گفته وی داوطلبان رد صلاحیت شده پس از اعلام نتایج هیئت‌های اجرایی از 16 تا 19 دی ماه جاری  فرصت دارند اعتراض خود را با استناد ماده 51 قانون انتخابات به هیئت نظارت استان اعلام کنند.
در آخرین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی 342 نفر در استان مرکزی ثبت نام کردند که از این تعداد 302 نفر مرد و 40 نفر زن بودند.

بیشترین تعداد شرکت کنندگان در بازه سنی 50-46 قرار داشته و پس از آن در محدوده سنی 35-30 قرار دارند.

از نظر تحصیلات 260 نفر دارای مدرک فوق لیسانس، 52 نفر دکتری، 13 نفر حوزوی و 17 نفر دارای مدرک لیسانس هستند.منبع : فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات مجلس دهم ، انصراف کاندیدا ، شکرالله حسن‌بیگی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.