آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۷۲۹
زمان ارسال :‌ ۱۶:۴۶ ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

پاسخ قاطع معاون وزیر کشور به اختلافات در مورد هیئت‌های نظارت و اجرایی اصفهان

حسینعلی امیری قائم‌ مقام وزیر کشور که درباره اختلاف پیش‌آمده بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت شهرستان اصفهان در جمله‌ای کوتاه و صریح گفت: قانون وظیفه هیئت اجرایی و نظارت را مشخص کرده است.
  

برنامه «تا انتخابات» جدیدترین فعالیت انتخاباتی صداوسیمای مرکز اصفهان در آستانه دو انتخابات مهم هفتم اسفند ماه سال جاری است.

برنامه‌ای که جمعه هر هفته در بخش خبری شبکه اصفهان پخش شده و به بررسی آخرین فعالیت‌های انتخاباتی استان می‌پردازد.

در این برنامه با بررسی گزیده اخبار رسانه‌های معتبر استانی و کشوری سر خط اخبار انتخاباتی از گروه‌های مختلف سیاسی استان اصفهان مطرح می‌شود.

مدت زمان این برنامه 3 تا 4 دقیقه است و در بخش خبری 20 و 24 روز جمعه هر هفته از شبکه اصفهان پخش می‌شود.

مهم‌ترین محورهای دومین گزارش این برنامه به شرح زیر است. همچنین می‌توانید نسخه تصویری این گزارش را اینجا دریافت کنید.

* منتجب‌نیا از چهره‌های اصلاح‌طلب و قائم مقام حزب اعتماد ملی در نشستی در اصفهان با بیان اینکه رقابت‌های انتخاباتی باید سالم و سنگین و با رعایت اصول باشد، خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی باید تلاش کنند‌ که با عوامل ناآرامی و تشنج در جامعه مقابله کنند.

* یکی از نمایندگان اصفهانی و اصولگرای مجلس گفته است: افرادی در هفته گذشته برای انتخابات ثبت‌نام کردن که چندین بار رد صلاحیت شدند اما آن‌ها به دنبال این هستند تا شورای نگهبان حجم زیادی از نامزدها را رد صلاحیت کرده تا هجمه‌ای سنگین علیه نظام و شورای نگهبان به راه بیندازند.

* احسان‌دوست معاون فرهنگی سپاه صاحب‌الزمان(عج) با اشاره به ثبت‌نام دسته‌جمعی برخی افراد و جریان‌های سیاسی گفته است: افرادی با پرونده‌های سفید برای حضور در انتخابات حاضر شدند که قصد دارند در صورت ورود به مجلس خط فکری مجلس را تغییر بدهند.

* سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان با بیان اینکه افزایش تعداد نامزدهای انتخابات میزان مشارکت مردم را افزایش می‌دهد، گفت: حضور بیش از یک هزار نفر برای انتخابات مجلس در استان اصفهان را به فال نیک می‌گیریم و قطعا باید منتظر خلق یک حماسه در اسفند ماه باشیم.

* حسینعلی امیری قائم‌ مقام وزیر کشور که درباره اختلاف پیش‌آمده بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت شهرستان اصفهان در جمله‌ای کوتاه و صریح گفت: قانون وظیفه هیئت اجرایی و نظارت را مشخص کرده است.

در بخش پایانی این برنامه نیز آمار و اطلاعات تفکیکی ثبت‌نامی‌های مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به تصویر کشیده شده است.منبع : فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات مجلس دهم ، انتخابات خبرگان رهبری ، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ، تا انتخابات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.