آخرين اخبار
كد خبر : ۳۴۸۲۱
زمان ارسال :‌ ۱۴:۳۷ ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

۱۲۷داوطلب انتخابات مجلس در استان تهران واجد شرایط شناخته نشدند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: تعداد ۱۲۷ نفر از داوطلبان برای شرکت در انتخابات مجلس از سوی هیأت‌های اجرایی واجد شرایط تشخیص داده نشدند، البته فرصت سه روزه برای اعتراض به این حکم دارند. 

سید شهاب‌الدین چاووشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به فرصت 15 روزه هیأت‌های اجرایی برای بررسی اولیه صلاحیت داوطلبان برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در استان تهران، از تعداد 2 هزار و 734 داوطلب ثبت‌نامی در دهمین دوره انتخابات مجلس که پس از فرصت 15 روزه شرایط‌شان در هیأت‌های اجرایی بررسی شد، تعداد 2 هزار و 573نفر واجد شرایط شناخته شدند.

وی افزود: بر همین اساس نیز 33 نفر برای حضور در انتخابات انصراف دادند و تعداد 127 نفر هم برای شرکت در انتخابات از سوی هیأت‌های اجرایی واجدشرایط شناخته نشدند.

سید شهاب‌الدین چاووشیچاووشی تصریح کرد: همچنین در حوزه انتخابیه تهران، ری،‌ شمیرانات و اسلامشهر تعداد 28 نفر انصراف دادند و 115 نفر هم از سوی هیأت‌های اجرایی برای شرکت در انتخابات مجلس واجد شرایط شناخته نشدند.

وی تأکید کرد: کسانی که نسبت به این تصمیمات هیأت‌های اجرایی اعتراض دارند، از امروز فرصتی سه روزه برای آنها وجود دارد تا اعتراض خود را به هیأت نظارت استان اعلام کنند.
 منبع : فارس

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات مجلس دهم ، تایید صلاحیت ، استان تهران ، سید شهاب‌الدین چاووشی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.