آخرين اخبار
كد خبر : ۳۵۷۳۴
زمان ارسال :‌ ۲۰:۵۵ ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دکتر «علی مطهری» سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور شد

دکتر «علی مطهری» سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور شد  «علی مطهری» سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر حسین رمضانی خردمردی در گفت و گو با موج از علی مطهری به عنوان سرلیست نهایی این ائتلاف در کشور خبر داد.

به گفته دبیر ائتلاف کاندیدهای مستقل سراسر کشور؛ دکتر مطهری که طی جلسه ای با اعضای شورای مرکزی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، سرلیستی فهرست این ائتلاف را همچون انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۰ پذیرفته بود، پس از اعلام تأیید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان، در گفت و گویی با حسین رمضانی خردمردی، دبیر کل این ائتلاف، حضور قطعی خود را در لیست ائتلاف کاندیداهای مستقل حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اعلام کرد.

شایان ذکر است ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در انتخابات مجلس هشتم سال ۸۶، بر اساس ارزش ذاتی و شخصیتی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی (یعنی عنوان و صفت «مســتقل») شکل گرفته و با عرضه مفاهیم کلان، در هر دوره انتخاباتی مجلس شورای اسلامی  حضور فعال دارد. این ائتلاف در انتخابات دوره گذشته در حوزه انتخابیه تهران، با ارائه فهرستی ۳۰ نفره با سرلیستی علی مطهری و احمد توکلی، نقش موثری در حضور مضاعف مردم در این عرصه سیاسی داشت و امسال نیز  به نشانی سایت  eatelaf.ir در حال ثبت نام و تکمیل فهرست خود طی روزهای آینده است.


منبع : خبرگزاری موج

كلمات كليدي : انتخابات مجلس دهم ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، سراسر کشور ، مجلس شورای اسلامی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.