آخرين اخبار
كد خبر : ۳۵۸۸۳
زمان ارسال :‌ ۷:۳۴ ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

کانديداها به جاي تخريب به اثبات خود بپردازند

يک داوطلب انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان با اشاره به اينکه مردم انتظار رعايت شرع و اخلاق را در رقابت‌هاي انتخاباتي دارند، اظهار کرد: حرمت شکني و تهمت زدن و اقدامات خلاف قانون پسنديده نيست.

رهبر انقلاب هم حرکت ناپسند در حرم حضرت معصومه (س) يا حرم امام خميني (ره) را تقبيح و محکوم کردند. کانديداها به جاي تخريب ديگران بايد به اثبات خود بپردازند. اينکه گفته شود داوطلبي مخالف رهبري است يا انتخاب او موجب شادي دشمنان است توهين به شوراي نگهبان است. اسلام اقدامات خلاف شرع يا اخلاق را نمي‌پذيرد.

سيدمحمود علوي در نطق انتخاباتي خود با اشاره به اينکه مسئوليت در جمهوري اسلامي ايران به معناي قبول امانت و بار سنگيني است، اظهار کرد: نمايندگي مردم در خبرگان يک امانت سنگين است؛ زيرا مسئوليت خبرگان سنگين است.

انتخاب رهبر،‌نظارت بر استمرار شرايط رهبر، حمايت از رهبر و تقويت جايگاه رهبري مسئوليت سنگين خبرگان رهبري است. وي افزود: من در هر مسئوليتي که بوده‌ام تلاش کرده‌ام جايگاه رهبري را تقويت کنم. خداوند نعمت يک رهبر حکيم، فرزانه و هوشيار را به ما اهدا کرده و شکر اين نعمت تقويت جايگاه رهبري است و خط مشي من همواره اين بوده است. به گفته رئيس جمهور در جمهوري اسلامي يک پرچم برافراشته است و آن پرچم رهبري است و ما همه زير اين پرچم هستيم.

علوي افزود: من در مجلس خبرگان و وزارت اطلاعات تلاش کرده‌ام که مشکلات جامعه و افراد را حل کرده و آرامش را در کشور براي همه نقاط و همه اقشار برقرار کنم. اکنون جريان‌هاي سياسي بدون اضطراب فعاليت مي‌کنند و در دانشگاه،‌ رسانه، حوزه و اقتصاد امنيت حکم‌فرماست و جريان‌هاي تروريستي تحت اشراف اطلاعاتي قرار دارند و امان آنها بريده شده. ما اجازه نداديم که آنها کشور را ناامن کنند. ابته در اين زمينه دستگاه‌هاي امنيتي، نظامي، انتظامي و قضايي نيز با ما همکاري خوبي داشتند.

وزير اطلاعات با بيان اينکه من به عنوان کانديداي مستقل ثبت‌نام کرده‌ام، افزود: جريان‌هاي مختلف از من حمايت کرده‌اند که من هم ممانعتي ندارم و از آنها تشکر مي‌کنم. همه کانديداهاي مجلس خبرگان هم افرادي عالم، مجتهد و دلسوز‌اند و من اگر رأي بياورم چون تا مدت زيادي برنامه تلويزيوني ندارم از همين جا از مردم تشکر کرده و از آنها التماس دعا دارم.منبع : مردم سالاری

كلمات كليدي : انتخابات ، کاندیداها ، انتخابات مجلس دهم ، خبرگان رهبری ، وزير اطلاعات ، سيدمحمود علوي
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.