آخرين اخبار
كد خبر : ۳۵۹۶۷
زمان ارسال :‌ ۸:۳۶ ۱۳۹۴/۱۲/۵
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

اسامی نهایی اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در شهرستان ها اعلام شد

اسامی نهایی اعضای ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در شهرستان ها اعلام شد

اسامی اعضای نهایی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در حوزه های انتخابیه ۲۶ استان کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، این تشکل سیاسی با دبیرکلی حسین رمضانی خردمردی که چندی پیش فهرست ۲۹ نفره ای در حوزه انتخابیه تهران را با سرلیستی دکتر علی مطهری و حضور چهرهایی چون احمد توکلی، حسن سبحانی، حسین مظفر و جمعی از نخبگان فرهنگی، علمی و دانشگاهی کشور در حوزه انتخابیه تهران منتشر کرده بود، اسامی نهایی ۱۳۲ نامزد عضو و مورد حمایت خود در ۲۶ استان و ۱۰۸ حوزه انتخابیه به شرح زیر اعلام کرد:


Unknown Object

1) آذربایجان شرقی
۱- تبریز، آذرشهر و اسکو: دکتر مسعود پزشکیان، سرلیست ائتلاف کاندیداهای مستقل استان (۱)، دکتر علیرضا منادی (۲)، دکتر رضا پاشائی (۳)، دکتر میرهادی قره سید (۴)،  دکتر حسن فدائی (۵) و مهندس نظام الدین برزگری (۶)
۲- بستان آباد: دکتر محمد وحدتی (۷)
۳-  بناب: دکتر قربانعلی حقیقت دوست (۸)
۴-  شبستر: دکتر امین نوروزی (۹)
۵-  مرند و جلفا: دکتر علی شیاری  (۱۰)
۶-  ملکان: سلمان خدادادی (۱۱)
۷-  ورزقان خاروانا: مهندس اللهوردی دهقانی (۱۲)
 
۲)  آذربایجان غربی
۸- ارومیه: عابد فتاحی، گلشن نوروزی تپه (۱۳)، مرتضی پیری (۱۴)
۹- بوکان: مهندس سلیمان فیضی (۱۵)
۱۰- خوی و چایپاره: دکتر سید تقی کبیری (۱۶)
۱۱- سلماس: محسن مافی (۱۷)
۱۲- ماکو، شوط، پلدشت و چالدران: عین اله شریف پور (۱۸)
۱۳- مهاباد: جلال محمودزاده (۱۹)
۱۴- میاندوآب، شاهین دژ و تکاب: دکتر جهانبخش محبی نیا (۲۰)
۱۵- نقده و اشنویه: دکتر محمد امین ولیزاده حسنلویی (۲۱)
 
۳) اردبیل
۱۶- اردبیل، نمین و نیر: سید کاظم موسوی (۲۲)، حمید رضا امانی (۲۳) و شهریار حبیب زاده (۲۴)
۱۷- خلخال و کوثر: غنی نظری (۲۵)
۱۸- گرمی و دشت مغان: سیدحمایت میرزاده (۲۶)
۱۹- مشکین شهر: اسلام سودی (۲۷)
 
۴) اصفهان
۲۰- اصفهان: علی آجودانی (۲۸)
۲۱- شهرضا و سمیرم سفلی: عوض حیدرپور (۲۹)
۲۲- فریدن، فریدونشهر و چادگان: حسین محمدصالحی (۳۰)
۲۳- کاشان، آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی نژاد (۳۱)
۲۴- گلپایگان و خوانسار: علی بختیار گلپایگانی (۳۲)
۲۵- مبارکه: زهرا سعیدی مبارکه (۳۳)
۲6- نائین: دکتر غلامرضا کریمی (۳4)
۲7- نطنز و قمصر: محمود صفاری (۳5)
 
۵) ایلام
۲8- ایلام، شیروان، چردوال، ایوان و مهران:  اسلام امینی (۳6) و عمران علی محمدی (۳7)
 
۶) چهارمحال و بختیاری
۲9- شهرکرد: انوشیروان نوریان (۳8)
30- لردگان: محمد خالدی (۳9)

۷) خراسان رضوی
۳1- مشهد و کلات: محمد مهدی برادران (40)، عباس بهزادی مقدم (۴1)، غلامعلی راستگو  (42)، محمد رضا مهران پور  (43) و مریم سادات موسوی  (44)
۳2- تربت جام و تایباد: غلامرضا اسداللهی  (45)
۳3- خواف و رشتخوار: حیدر ابراهیمی بای سلامی  (46)
۳4- درگز: رضا شیخی نژاد  (47)
۳5- قوچان و فاروج: دکتر فرشید مؤقر مقدم  (48)
 
۸) خراسان شمالی
۳6- بجنورد، جاجرم، وسملقان و مانه: دکتر رضا وحدانی  (49) و مهندس مهدی غلامی  (50)
۳7- اسفراین: دکتر محمدرضا حاتمی  (51)
 
۹) خراسان جنوبی
۳8- بیرجند: دکتر حمید آیتی  (52)
۳9- قائن: دکترعلی اسماعیلی  (53)
40- نهبندان و سربیشه: دکتر محمد اسماعیل اعزازی  (54)
۴1- فردوس، سراوان و طبس: دکتر حسین ابراهیمی  (55)
 
۱۰) استان خوزستان
۴2- بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: آقای محسن قلندرنژاد  (56)
۴3- رامهرمز و رامشیر: دکتر شمس اله بهمئی  (57)
۴4- شوشتر: مهندس محمود خرم دل  (58)
 
۱۱) زنجان
۴5- زنجان و طارم علیا: دکتر محسن علی مردانی  (59) و نصرالله ابراهیمی  (60)
۴6- حوزه ابهر و خرمدره و سلطانیه و هیدج: محمد عزیزی   (61)
۴7- خدابنده: محمد سلطانی  (62)
۴8- ماهنشان، انگوران و ایجرود: یوسف مجتهدی  (63)
 
۱۲) سمنان
۴9- دامغان: ابوالفضل حسن بیگی  (64)
50- گرمسار: جمشید یوسفی  (65)
 
۱۳) سیستان و بلوچستان
۵1- زاهدان: محمدرضا وظیفه  (66)
۵2- زابل: پرفسور فرهاد شهرکی  (67) و دکتر حبیب الله دهمرده  (68)
 
۱۴) فارس
۵3- جهرم: دکتر سمانه ذوالقدری  (69)
۵4- کازرون: رمضان پناهنده  (70)
 
۱۵) قزوین
۵5- قزوین و آبیک: علی فلاح  (71)
۵6- تاکستان: بهمن طاهرخانی  (72)
 
۱۶) قم
۵7- قم: دکتر علی اردشیر لاریجانی (73)
 
۱۷) کردستان
۵8- سنندج، دیواندره و کامیاران: صالح شریعتی (۷4)
۵9- بیجار: غلامرضا تختی (۷5)
 
۱۸) کرمان
60- کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی (۷6)
۶1- بافت: علی رضا منظری توکلی (۷7)
۶2- بم: حبیب الله نیکزادی پناه (۷8)
۶3- جیرفت و عنبرآباد: یحیی کمالی پور (۷9)
۶4- زرند و کوهنبانه: حسین امیری خان مکای (80)
۶5- سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پور (۸1)
۶6- کهنوج رودبارجنوب قلعه گنج ومنوجان: اسلام شریفی صدر (۸2)
 
۱۹) کرمانشاه
۶7- کرمانشاه: احمد صفری (۸3)، سیدقاسم جاسمی (۸4)
۶8- اسلام آباد غرب: دکتر حشمت الله فلاحت پیشه (۸5)
۶9- پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی: شهاب نادری (۸6)
70- سنقر کلیایی: حسین خوش اقبال (۸7)
۷1- قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: فرهاد تجری (۸8)
۷2- کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون: حسن سلیمانی (۸9)
 
۲۰) گلستان
۷3- گرگان و آق قلا: محمدابراهیم نعیمی (90) و عبدالحسین ناصری (۹1)
۷4- مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش: سیدنجیب حسینی (۹2)
۷5- کردکوی، بندر ترکمن و بندرگز: ابوالحسن ریاحی (۹3)
۷6- علی آباد کتول: ایران دخت فیاض (۹4)
۷7- گنبد کاوس: سلیمان هاشمی (۹5)
 
۲۱) گیلان
۷8- رشت: حسین برومند (۹6)
۷9- بندر انزلی: حسن خسته بند (۹7)
80- تالش، رضوانشهر و ماسال: منصور یوسفی (۹8)
۸1- رودسر و املش: مصطفی حسینیان (۹9)
۸2- صومعه سرا: کاظم دلخوش (100)
۸3- فومن و شفت: خلیل بهروزی فر (۱۰1)
۸4- لاهیجان: علی محرر (۱۰2)
۸5- لنگرود: مهرداد لاهوتی (۱۰3)
 
۲۲) لرستان
۸6- خرم آباد: رضا فتوحی (۱۰4) و مرتضی محمودوند (۱۰5)
۸7- بروجرد: محمد ابوالفتحی (۱۰6)
۸8- دورود و ازنا: مجید کیان پور (۱07)
۸9- سلسله و دلفان: علی رستمیان (۱۰8)
90- ملاوی و پلدختر: مصطفی چراغی (۱۰9)
91- کوهدشت و رومشکان: دکتر میترا تیموری (۱10)
 
۲۳) مازندران
92- ساری: محمد دامادی (۱۱1) و علی اصغر یوسف نژاد (۱۱2)
93- بابل: سعید مشایی (۱۱3) و حسین نیازآذری (۱۱4)
94- بابلسر و فریدونکنار: ولی الله نانواکناری (۱۱5)
95- تنکابن و رامسر: شمس الله شریعت نژاد (۱۱6)
96- قائمشهر، سواد کوه و جویبار: سید هادی حسینی (۱۱7) و عبدالله رضیان (۱۱8)
97- نوشهر و چالوس: قاسم احمدی لاشکی (۱۱9)
 
۲۴) مرکزی
98- اراک، خنداب و کمیجان: مهندس احمد مجیدی (۱20)
99- تفرش، آشتیان و فراهان: دکتر عباس صلاحی (۱۲1)
100- ساوه و زرندیه: مهندس محمد رضا منصوری (۱۲2)
101- شازند: دکتر حسین خدادادی (۱۲3)
۱۰2- محلات و دلیجان: علی رضا مهدوی مهر (۱۲4)
 
۲۵) همدان
۱۰3- همدان: امیر خجسته (۱۲5) و امیر هوشنگ امیدی (۱۲6)
۱۰4- اسدآباد: محمدباقر بهرامی (۱۲7)   
۱۰5- بهار و کبودرآهنگ: محمدعلی پورمختار (۱۲8)
۱۰6- ملایر: علی نعمت چهاردولی (۱۲9) و حمید هنرجو (۱۳۰)
 
۲۶) یزد
۱۰7- تفت و میبد: کمال دهقانی فیروزآبادی (۱۳۱)
۱۰8- مهریز و بافق:‌ محمدرضا صباغیان بافقی (۱۳۲)
 
گفتنی است ائتلاف کاندیداهای مستقل چندی پیش فهرست ۲۹ نفره ای از اعضای خود را در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منتشر کرده بود و در ۴ استان البرز، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و هرمزگان فاقد عضو یا کاندیدای مورد حمایت است.



منبع : سایت ائتلاف کاندیداهای مستقل

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات مجلس دهم ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، حسین رمضانی خردمردی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.