آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۱۱۴
زمان ارسال :‌ ۱۷:۰۴ ۱۳۹۵/۵/۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

رقیب‌تراشی برای روحانی از بین چهره‌هایی مانند عارف، جهانگیری، ظریف و حتی زنگنه!

 رقیب‌تراشی برای روحانی از بین چهره‌هایی مانند عارف، جهانگیری، ظریف و حتی زنگنه!  رقیب‌تراشی برای روحانی از بین چهره‌هایی مانند عارف، جهانگیری، ظریف و حتی زنگنه!
یک نماینده اصلاح‌طلب با برشمردن برخی اسامی، روحانی را تهدید کرد در صورت عدم رعایت خط قرمزهای اصلاح‌طلبان ممکن است این طیف به نامزد دیگری غیر از روحانی فکر کند.

در حالی که برخلاف لاف‌زنی‌های اصلاح‌طلبان، تعداد اعضای فراکسیون امید از 160 نفر به 70 نفر سقوط کرده و این طیف انتخابات ریاست مجلس و فراکسیون‌ها را هم واگذار کرده، علی اصغر یوسف‌نژاد در پاسخ به این سؤال که اصلاح‌طلبان در چه صورت از روحانی عبور می‌کنند گفت:

انتظارات و توقعاتی که اصلاح‌طلبان در دور دوم از روحانی دارند طبیعی است که بیشتر از توقعاتی است که در دور اول از وی دارند و اگر در مسایل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی خط قرمزهای اصلاح‌طلبان رعایت نشود ممکن است که اصلاح‌طلبان به کاندیدایی به جز آقای روحانی فکر کنند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم در مورد رقیب روحانی در جریان اصلاح‌طلبی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: اصلاح‌طلبان نیروهای قابلی که توانایی کاندیداتوری داشته باشند را دارند و نمونه آن آقای عارف است که ظرفیت بالایی در این زمینه دارد و اجماعی در میان اصلاح‌طلبان بر روی وی نیز هست که البته آقای جهانگیری و ظریف و حتی زنگنه هم این ظرفیت و قابلیت را برای کاندیداتوری دارند و اینگونه نیست که اصلاح‌طلبان خالی از گزینه باشند.
   


منبع : نشان آنلاین

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات ریاست جمهوری ، اصلاح‌طلبان ، عارف ، جهانگیری ، ظریف ، زنگنه ، علی اصغر یوسف‌نژاد
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.