آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۲۱۹
زمان ارسال :‌ ۱۵:۰۳ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

حاجی بابایی:

جبهه یکتا برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا معرفی می کند / تعدد کاندیداها به ضرر اصولگرایان نیست

حمیدرضا حاجی بابایی عضو جبهه یکتا در مورد تعدد کاندیدای اصولگرا برای  انتخابات ریاست جمهوری 96  گفت: ما این تعدد و تکثر را به ضرر جریان اصولگرا  نمی دانیم، این تکثر نشان ازظرفیت بالای نیروها در جبهه اصولگرا دارد و  از نظر ما تکثری که به وحدت بینجامد خوب است.

این نماینده مجلس در گفتگو با خبرنگار عصرایران در مورد اینکه تا چه اندازه امیدوار به ایجاد وحدت در جریان اصولگرا هستید اظهار داشت: مراحل این وحدت متفاوت است یعنی ممکن است اصولگراها در نهایت به یک  کاندیدا برسند و یا در زمانی به جمع بندی برسند که تعریف دیگری ارائه دهند.

حاجی بابایی در پاسخ به اینکه آیا منظورتان از تعریف دیگر این است که اصولگراها چندکاندیدا را مطرح می کنند که رای روحانی را پایین بیاورند گفت: اقای روحانی رای خودش را دارد و هر کاندیدای دیگری نیز رای خودش را دارد.

وی در مورد اینکه آیا جبهه یکتا نیز کاندیدا خواهد داشت گفت: مگر می شود جبهه یکتا کاندیدا نداشته باشد. همه جبهه ها و احزاب و نیروهای کارآمد و ارزشی نظام کاندیدا خواهند داشت.

این نماینده مجلس اضافه کرد: ممکن است کاندیدای جبهه یکتا کاندیدای همه اصولگرایان باشد و یا یکی از چند کاندیدای باشد که اصولگرایان معرفی می کنند.

حاجی بابایی در پاسخ به اینکه یعنی معتقدید که ممکن است اصولگرایان حول محور کاندیدای جبهه یکتا به وحدت برسند گفت:هر چیزی ممکن است.

این نماینده اصولگرا مجلس در مورد احتمال معرفی رستم قاسمی به عنوان کاندیدای جبهه یکتا گفت:نمی شود پیش بینی کرد و باید ببینیم چی از کار در می آید.

منبع : عصر ایران

كلمات كليدي : اصولگرایان ، جبهه یکتا
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.