آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۲۲۷
زمان ارسال :‌ ۱۷:۵۵ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

باهنر: زاهدی به طور مستقل اعلام نامزدی کرده است

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:‌ اعلام نامزدی زاهدی انفرادی بوده و از طرف جبهه پیروان و یا جامعه مهندسین صورت نگرفته است.

محمدرضا باهنر در نشست امروز خود با اصحاب رسانه در پاسخ به ایلنا پیرامون ضرورت تشکیل جبهه نیروهای انقلاب اسلامی و اعلام کاندیداتوری محمدمهدی زاهدی گفت: هر چه جبهه‌ها به سمت وحدت حرکت کنند به نفع آن‌ها خواهد بود و هر چه در رقابت‌ها متکثر باشند، قاعدتا مضر است و جبهه مردمی نیروهای انقلاب که جدیدا اعلام موجودیت کرده در حال بررسی است.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: جبهه‌های سنتی در گذشته فعال بودند که از جمله می‌توان به جبهه پیروان، جبهه پایداری و جبهه ایستادگی اشاره کرد و احزاب متعدد وجود دارند که فعالیت می‌کنند بنابراین به نظر می‌رسد جبهه نیروهای انقلاب از یک جامعیت خوب و نسبی برخوردار هستند و نیروهای اصولگرا در حال مطالعه این موضوع هستند که به این جبهه بپیوندند یا نپیوندند.

او افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب این ظرفیت را دارد که محوری برای حرکت جامع اصولگرایی شود البته هنوز کار می‌برد و در جبهه پیروان در حال بررسی این موضوع هستیم.

باهنر در ادامه تاکید کرد: بعضی از تشکل‌ها از جمله جامعه اسلامی مهندسین به این جمع‌بندی رسیده‌اند که هماهنگی و همراهی خود را با این جبهه اعلام کنند و به آن بپیوندند و همچنین در جبهه پیروان که ۱۸ تشکل اصولگرا قرار دارند بحث‌های جدی صورت گرفته و در آینده نه چندان دور به تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به خبر اعلام کاندیداتوری زاهدی بیان کرد: اعلام نامزدی زاهدی انفرادی بوده و از طرف جبهه پیروان و یا جامعه مهندسین صورت نگرفته است و اکنون تصمیمی نداریم که هیچ کاندیدایی را تکذیب و تایید کنیم لذا افراد متعددی هستند که از گوشه و کنار اعلام آمادگی می‌کنند اما درخواست ما از همه آن‌ها این است که نهایتا به یک وحدت جدی برسیم.

او ضمن هشدار و یادآوری به اصولگرایان گفت: در مجلس گذشته با توجه به اینکه جریان‌های اصولگرایی به وحدت رسیدند، اما در انتخابات تهران اگر چه جبهه اصولگرایی رقابت را واگذار کرد و لیست امید رأی آورد، در تحلیل آرا، آنهایی که در دو لیست اصلی امید و اصولگرایان نبودند افت رأی آن‌ها بسیار شدید بود و آنهایی که تک روی کردند و به صورت مستقل وارد شدند آرایشان به ۷۰، ۸۰ هزار رأی بیشتر نرسید.

باهنر گفت: عزیزان در نظر داشته باشند اگر قرار است کاری هم انجام شود کار گروهی، واحد و وحدت بخش باشد و حرکات غیرهمسو می‌تواند خسارات زیادی وارد کند. به کسانی که این حرکت را ایجاد می‌کنند و هم به سایر افرادی که در این راستا فعالیت دارند، توصیه ما این است که اگر افرادی به این جمع‌بندی می‌رسند که اعلام کاندیداتوری کنند این آمادگی را داشته باشند که با سایرین همراه شوند و به صورت جداگانه کاری انجام ندهند.منبع : ایسنا

كلمات كليدي : انتخابات ، انتخابات ریاست جمهوری ، اصولگرایان ، باهنر ، اعلام نامزدی زاهدی
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.