آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۴۸۰
زمان ارسال :‌ ۹:۴۸ ۱۳۹۶/۱/۳۰
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان خوزستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، فرشاد بهمن به عنوان دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان خوزستان منصوب شد.

Unknown Object

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور، حسین رمضانی خردمردی، طی حكمي بهمن فرشاد را به عنوان دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان خوزستان منصوب کرد.

دراین حكم به دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان خوزستان مأموریت داده سد تا طی رایزنی با داوطلبان نمایندگیِ پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای استان، کاندیداهای مستقل واجد شرایط را با شاخص های «حريت و آزادگی، شجاعت، تقوای سیاسی، آزاداندیشی، اعتدال و قانون‌مداری»، به عنوان نامزدهای مورد نظر ائتلاف کاندیداهای مستقل، شناسایی و با لحاظ ملاحظات منطقه ای، برای گزینش نهایی به دبیرخانه مرکزی ائتلاف معرفی کند.

شایان ذکر است ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در پنجمین تجربه انتخاباتی و دومین تجربه خود در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تلاش می کند با نگاه واحد به «پدیده شهر و مسائل شهروندان در سراسر ایران اسلامی»، فهرستی از نامزدهای مستقل و غیر حزبی واجد شرایط نمایندگی مردم در شوراهای شهر را با محوریت عدم وابستگی به کانون های قدرت و ثروت، در قالب یک شبکه منسجم انتخاباتی به رأی دهندگان آن شهر معرفی نماید.
منبع : شهروند

كلمات كليدي : انتخابات شورای شهر ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، حسین رمضانی خردمردی ، دبیرکل
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.