آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۶۵۰
زمان ارسال :‌ ۱۴:۴۹ ۱۳۹۶/۲/۱۶
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

لیست مستقلین تبریز به زودی اعلام خواهد شد

لیست مستقلین تبریز به زودی اعلام خواهد شد لیست مستقلین تبریز با ویژگی های عمل گرایی، غیر سیاسی و فراجناحی بزودی اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، دبیر ائتلاف مستقلین اذربایجانشرقی از ارائه لیست مستقلین در چند روز آینده خبر داد و افزود: لیست مستقلین تبریز با ویژگی های عمل گرایی، غیر سیاسی و فراجناحی در چند روز آینده به مردم معرفی می شوند.

جمالی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان آذربایجان شرقی افزود: ائتلاف کاندیداهای مستقل مصلحت شهری را بر منافع شخصی، و فراجناحی بودن را بر جناح بازی ترجیح می دهند و جایگاه شورای شهر را در غیر سیاسی بودن می دانند.
وی افزود: مستقلین شورای شهر تبریز با ایجاد “کمسیون فساد” از منافع عمومی مردم به طوری جدی حراست خواهند کرد، و گزارش منظمی را از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به اطلاع مردم خواهند رساند.
جمالی ایجاد تعادل در بین اعضاء شورا را از اهداف دیگر ائتلاف مستقلین عنوان کرد و افزود: از اهداف مهم مستقلین در شورای اسلامی پنجم تبریز ایجاد تعادل در بین اعضا و اجماع در توسعه متوازن شهری می باشد تا اینکه تبریز، شهر اولین ها- جایگاه اولین خود را بازیابد.

منبع : شرح آنلاین

كلمات كليدي : انتخابات ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، ائتلاف مستقل ها ، رضا جمالی ، آذربایجان شرقی ، لیست
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.