آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۶۵۲
زمان ارسال :‌ ۱۰:۱۶ ۱۳۹۶/۲/۱۷
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

شعار ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور اعلام شد

شعار ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور اعلام شد
شعار ائتلاف کاندیداهای مستقل در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی ائتلاف کاندیداهای مستقل، حسین رمضانی خردمردی، در گفتگو با خبرنگار سایت انتخابات ایران  با بیان این که «شهر ما ـ ایران ما»، به عنوان شعار ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شد، افزود: ایرانی که همه به آن افتخار می­کنیم، با شهـرهای آباد و شکوهمندش ـ که موجب رونق روستاهای خود نیز بود ـ «ایـران» شد.

دبیرکل ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور افزود: اکنون نیز برای پیشرفت و آبادانی ایران­مان، باید شهرها و روستاهای آن را آباد کنیم و اگر دولت دوازدهم، بر اساس اصل یکصدم قانون اساسی، برای‏ پیشبرد بهتر و سریع­تر برنامه­های‏ توسعه، به «شهروندان» ساکن در هر شهر اعتماد کند و با واگذاری مدیریت شهر به منتخبان آنان در شورای شهر، «مدیریت واحد شهری» را محقق سازد، با آبادانی شهرها و رفاه مردمان­مان، دوشادوش هم، «ایرانی قدرتمندتر از گذشته» خواهیم ساخت.

رمضانی خردمردی با بیان این که در دنیای مدرن، همه شهرها با مشکلات مشابه؛ اما با شدت و ضعف کمتر و بیشتر دست به گریبانند، افزود: ما در ائتلاف کاندیداهای مستقل بر این باوریم که اعضای شوراهای شهر و مدیران شهری سراسر کشور، می توانند با هم اندیشی و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و انتقال تجربیات خود، گامهای مؤثرتری برای آبادانی شهر خویش که در نهایت به آبادانی ایران می­انجامد، بر دارند.

گفتنی است «ائتلاف کاندیداهای مستقل سراسر کشور»، پنجم اسفند 1386، در انتخابات مجلس هشتم اعلام موجودیت کرد و از آن زمان تاکنون، در همه ادوار انتخابات، فعال است. این ائتلاف در سال جاری نیز همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام علی علیه السلام، فعالیت برای عضوگیری از طریق وب سایت www.eatelaf.ir را آغاز کرد و به زودی اسامی اعضای خود در تهران و شهرهای دیگر را اعلام خواهد نمود.


منبع : انتیران

كلمات كليدي : انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ، ائتلاف کاندیداهای مستقل ، شعار انتخاباتی ، حسین رمضانی خردمردی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.