آخرين اخبار
كد خبر : ۳۶۶۸۳
زمان ارسال :‌ ۸:۵۷ ۱۳۹۶/۲/۲۲
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 0

ناطق نوری دلایل حمایت خود از دکتر روحانی را اعلام کرد

حجت الاسلام والمسلمین «علی اکبر ناطق نوری» گفت: یکی از مهمترین دلایل بنده برای حمایت از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری افزایش اعتبار نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین الملل است.
 
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ناطق نوری در دیدار جمعی از فرهنگیان، هنرمندان و ورزشکاران افزود: همه نامزدهای محترم با برنامه هایی جهت اداره کشور پا به عرصه رقابت گذاشته اند و یکایک آنان فرزندان این نظام هستند و به نوبه خودشان برای این کشور، خدماتی داشته اند؛ اما انتخاب فرد اصلح از میان این دوستان وظیفه شرعی و ملی همه ما است.
وی تصریح کرد: همه کاندیدای محترم را به حفظ آرامش در جامعه، اخلاق مداری، صداقت و رعایت احترام متقابل دعوت می نمایم و مردم بدانند همه این آقایان برای من محترم و عزیزند.
ناطق نوری در ادامه خاطرنشان کرد: رعایت انصاف در بیان دیدگاه ها و نظرات به همراه حسن رفتار و کلام نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات و تجمع های انتخاباتی باعث حفظ آبروی نظام و جلوگیری از سوء استفاده دشمنان خواهد بود.
وی افزود: برخی می گویند، شما چرا از آقای روحانی حمایت می کنید؟ بنده مکرراً درخصوص دلایل بسیار این مهم اشاره کرده ام که یکی از مهمترین آنها، افزایش اعتبار نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین الملل است، به خاطر داریم که زمانی در این عرصه به سمت انزوا پیش می رفتیم اما امروز به جایگاهی دست یافته ایم که سران 6 کشور قدرتمند و صنعتی، در یک سو و ایران اسلامی با اقتدار تمام در سوی دیگر میز مذاکره با آنان می نشیند و از مواضع به حق نظام و مردم حراست و حفاظت می کند.
ناطق نوری ادامه داد: یکی از برکات برجام، افزایش صادرات نفت است که حدوداً 5 برابر شده است و پول حاصل از فروش به کشورمان پرداخت می شود؛ در گذشته به دلیل وجود تحریم ها برای فروش نفت دچار مشکلات اساسی بودیم و به طور نمونه کشتی های نفت کش ما جهت تردد در آبهای بین المللی ناچار به استفاده از پرچم کشورهای دیگر بودند و در ازای فروش نفت به جای دریافت وجه آن، مجبور بودیم کالاهای بی کیفیت آنان را وارد کنیم؛ یعنی مبادله ای مضر و نا برابر که امروز به فضل الهی در این دولت اثری از این اجبار وجود ندارد و کشتی های ما در تمام آبهای بین الملل با پرچم مقدس کشور عزیزمان، آزادانه حرکت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: سابقه آشنایی بنده با جناب روحانی به سالهای پیش از انقلاب باز می گردد، ایشان را همیشه فردی دلسوز، مبارز، استوار در برابر دشمنان نظام و ولایت مدار یافته ام.
ناطق نوری گفت: روحانی پس از انقلاب سمت های زیادی داشته اند از جمله آن 16 سال در کسوت دبیر شورای امنیت ملی بوده اند و در این سالیان، بیش از پیش به مسائل بین الملل مسلط گردیدند. وی و سایر وزراء می دانستند که نمی توان در این 4سال معجزه کرد و مشکلات ریشه دار در گذشته را به آسانی حل کرد، اما تمام تلاش خویش را برای مرتفع کردن مشکلات به کار بردند.


منبع : ایرنا

كلمات كليدي : انتخابات ریاست جمهوری ، حسن روحانی ، ناطق نوری
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.